Hit kolejki
Mecz ten śmiało można nazwać hitem 8 kolejki grupy 1 klasy okręgowej. Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej walki w środku pola. Oba zespoły starały się opanować środkową strefę boiska. Pierwszą bramkę strzelili goście z Węgorzyna. W 11 min. napastnik Sparty - Artur Samal, musiał chyba obejrzeć niedawny mecz reprezentacji Polski z Portugalią, gdyż skopiował wyczyn Christiano Ronaldo z meczu kadry. Dzięki tej bramce zawodnicy Iskierki nieco przycisnęli, coraz groźniej atakując. Na pierwszą dobrą okazję nie trzeba było długo czekać. Po dośrodkowaniu z lewej strony głową uderzał Piotrowski, ale doskonałą interwencją popisał się bramkarz Sparty. Piłkarze z Węgorzyna ograniczali się jedynie do kontrataków. W 29 minucie Garzyński odgrywa do Cytowicza, który pada w polu karnym i mamy rzut karny. Do piłki podchodzi najlepszy strzelec Iskierki - Robert Piotrowski. Popularny "Siwy" nie miał problemów z zamienieniem go na bramkę, umieszczając futbolówkę w lewym narożniku bramki. Do końca pierwszej połowy na boisku panował już lider z Węgorzyna, lecz dobra gra nie miała przełożenia na sytuacje bramkowe. W pierwszej odsłonie Piotrowski miał idealną okazję do zdobycia gola, jednak chybił z 4 metrów do pustej bramki rywala.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia zawodników Sparty. Jednak doskonale spisywał się w bramce Piotr Koziński. Ataki gości były coraz groźniejsze, jednak brakowało im wykończenia. Zespół Iskierki zmuszony był to bronienia się całą drużyną. Bramka wisiała w powietrzu, lecz bramkarz Koziński robił wszystko, by zapobiec utracie bramki. W 76 minucie Tomasz Sideł oddał "strzał życia" i z 25 metrów trafił idealnie w okienko bramki Iskierki. Niestety w drugiej połowie zespół Iskierki grał słabo, nie potrafiąc zagrozić bramce Przemysława Norycy. Kolejny gol padł dla gości w 86 minucie. Strzelcem był Wojciech Kliś, który wykończył kontratak Sparty. Kibice zaczęli opuszczać trybuny. Ci co nie zaczekali do końca mają czego żałować. Najpierw po zamieszaniu w polu karnym piłkę w siatce umieszcza Piotrowski, a następnie w ostatniej akcji meczu piłkę w siatce umieszcza Radosław Cytowicz, doprowadzając do rozpaczy naszych rywali. W meczu było dużo walki, piłkarze Sparty w sytuacjach bramkowych byli górą, ale liczy się wynik końcowy czyli 3:3. Zespół Iskierki, już w doliczonym czasie gry udowodnił niektórym "szydercom", że nie składa broni w walce o awans do V-ligi, doprowadzając do wyrównania.

3:3 - 90+5 - Cytowicz Radosław
Iskierka:1. Koziński Piotr - 11. Palacz Dariusz, 4. Stefanik Ryszard (c), 31. Jakubczak Krzysztof, 17. Koziński Tomasz, 9. Piczak Krzysztof (70' 2. Góra Maciej), 7. Jędrzejewski Maciej, 39. Garzyński Grzegorz, 8. Jakubczak Piotr (40' 23. Jankowski Adrian), 18. Cytowicz Radosław, 33. Piotrowski Robert.
Pozostali w rezerwie: 6. Mrówka Marcin.

Sparta: 1. Noryca Przemysław - 16. Michalski Artur, 3. Jarzyna Ryszard, 4. Tondrik Edward (c), 14. Sideł Tomasz, 7. Grochulski Piotr, 13. Konieczny Jarosław, 5. Samal Artur, 10. Romańczyk Daniel (88' 9. Nadkierniczy Andrzej), 6. Kliś Wojciech, 8. Samal Paweł (46' 11. Gwóźdź Krzysztof).
Pozostali w rezerwie: 22. Sawka Jonatan, 13. Nadkierniczy Zbigniew, 18. Sadowski Artur, 15. Nadkierniczy Marcin, 20. Bidny Tomasz.

żółte kartki: Grochulski '25, Romańczyk '29, A.Samal '33, Kliś '41 (Sparta). sędzia: Statkiewicz Daniel (główny) oraz Lewandowski Roman i Kobylak Mariusz (asystenci)

Dane pomógł uzupełnić: aszef - dziękujemy