Błękitni wracają do gry
autor: TaSiaBłękitni Stargard wygrywając w Mielcu pokazali, że w każdym meczu trzeba się będzie z nimi liczyć, a ostatnie wpadki w Kluczborku i Kołobrzegu już dawno przeszły do historii.
Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla stargardzian. Już w 13 minucie po bramce Michała Magnuskiego (na zdj.) Błękitni objęli prowadzenie. Jeszcze w tej części spotkania na 2:0 podwyższył Piotr Wojtasiak. W drugiej połowie Błękitni realizowali założenia taktyczne perfekcyjnie. Nie pozwalali Stali rozwinąć skrzydeł i mądrze kontrolowali przebieg gry. Błękitni w tej części wyprowadzili kilka bardzo groźnych kontr, które mogły zakończyć się kolejnymi bramkami. W 87 minucie bezradną Stal dobił Bartosz Flis ustalając wynik meczu na 3:0.

Za tydzień biało-niebiescy zagrają w Stargardzie. 13 września (sobota) o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Ceglanej będą podejmować Legionovię Legionowo. Bilety na to spotkanie można już nabywać drogą internetową poprzez stronę www.biletpax.pl oraz przez cały najbliższy tydzień w godzinach urzędowania w biurze klubu.
�r�d�o: blekietni.stargard.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: bialoniebiescy