Wygrana rezerw
Rezerwy Pogoni Szczecin pokonały w 2 kolejce III Ligi Bałtyckiej GKS Leśnika Manowo 2:1.

Pierwsza odsłona sobotniego spotkania należała do szczecinian. Goście starali się wyprowadzać kontry, jednak te nie zagrażały szczecinianom. Michał Walski, Kamil Wojtkowski i Robert Obst byli najbardziej aktywnymi w zespole trenera Gołubowskiego. Pierwszą bramkę dla Portowców zdobył Michał Koj. A tuż przed gwizdkiem kończący pierwszą połowę podwyższył Robert Obst.
W drugiej połowie goście przycisnęli i po 15 minutach zdobyli kontaktową bramkę. 30 minut drugiej części spotkania w sobotę szczecinianie grali w osłabieniu. Arbiter czerwoną kartka ukarał Andrzeja Kotłowskiego. Pogon II Szczecin grając w osłabieniu broniła się jednak bardzo mądrze. Po 90 minutach rezultat nie uległ zmianie.

2:1 - 65' - Fijołek
Pogoń II: Patryk Brzozowski - Andrzej Kotłowski, Mateusz Kosacki, Michał Koj, Hubert Matynia, Patryk Bednarski, Michał Walski (76' Daniel Jałoszyński), Robert Obst, Kamil Wojtkowski (57' Kajetan Pogorzelczyk), Patryk Paczuk (57' Filip Kozłowski), Jakub Okuszko (73' Filip Łaźniowski).

Leśnik: Serhii Shapoval - Mateusz Czaja, Dawid Ejzygmann (46' Artur Marczak), Krzysztof Hrymowicz, Sewery Fijołek, Paweł Rakowski, Konrad Rokicki, Przemysław Saliwon (46' Patryk Mikita), Piotr Jakubowski (80' Damian Lisiak), Marcin Gozdal (46' Paweł Marczak), Konrad Romańczyk.

żółte kartki: 30' Andrzej Kotłowski, 44' Mateusz Kosacki, 70' Andrzej Kotłowski (Pogoń II) / 28' Seweryn Fujołek (Leśnik).
czerwona kartka: 70' Andrzej Kotłowski (Pogoń II) sędzia: Rybarczyk J. Matysek M. Brzozowski P.

Dane pomogli uzupełnić: Tauri, damian92, Milan833, kierroLRM - dziękujemy