Sarmata remisuje z Wichrem Brojce
autor: berni26W swoim trzecim meczu sparingowym na stadionie w Dobrej Sarmata zremisował 2:2 z Wichrem Brojce. Goście już w 4' meczu objęli prowadzenie po ładnym strzale Bednarczyka, który z ok. 22 metrów przelobował bramkarza gospodarzy. Później, aż do końca pierwszej połowy przewagę w polu przejął zespół Sarmaty lecz tylko raz po strzale Zdzisława Szwądra udało się strzelić bramkę zespołowi gospodarzy.
Druga połowa głównie za sprawą ambitnie grających piłkarzy Wichra miała bardziej wyrównany przebieg. Gdy w  69' Zdzisław Szwąder tym razem z rzutu wolnego strzelił swoją drugą bramkę dla Sarmaty, wydawało się, że Sarmata odniesie swoje trzecie zwycięstwo w meczu sparingowym. Jednak w 87' dwóch piłkarzy Wichra znalazło się w sytuacji „sam na sam” z bardzo dobrze dotychczas broniącym Mateuszem Krupskim i po podaniu swojego kolegi z drużyny Daniel Wiśniewski skierował piłkę do pustej bramki ustalając wynik meczu na 2:2.
23.07.2014r. Dobra, Sarmata Dobra - Wicher Brojce 2:2 (1:1),
strzelcy bramek:
dla Sarmaty: Zdzisław Szwąder 2 (20' i 69'), dla Wichra: Bednarczyk (4') i Daniel Wiśniewski (87'),

Składy:
Sarmata:Sebastian Marciniak (30' Mateusz Krupski), zawodnik testowany, Wojciech Dorsz, zawodnik testowany, Arkadiusz Pawłowski, Zdzisław Szwąder, Wojciech Bonifrowski, zawodnik testowany, Emilian Kamiński (60' Przemysław Sadowski), zawodnik testowany, Maciej Gołdyn, grali także: Mateusz Kowalczyk, Andrzej Kierek i Przemysław Sadowski.

Wicher: Markiewicz, Murawski, Pawluch, Siwiec, Kotlarczyk, Kostrzewa, Krzysztof Siemionow, Bednarczyk, Grupa, Dawid Orzechowski, Marcin Wiśniewski, grali także: Jędrzejczak, Daniel Wiśniewski, Stefaniak.

2-2 Wiśniewski Daniel 80'
wicher- Markiewicz- Murawski, Siwiec, Pawluch- Grupa, Kotlarczyk (46 Stefaniak), Bednarczyk ( 60 Jędrzejczak), Kostrzewa, Siemionow K. ( 75 Bednarczyk), - Orzechowski D. ( 46 Wiśniewski D), Wiśniewski Marcin ( 75 Orzechowski)

Dane pomogli uzupełnić: milanek, Chelsea, PrzemoDzisLawa, arbiter78 - dziękujemy