Flota ogrywa Polonię
autor: tylkopolonia.pl Wyspiarze pokonali dziś trzecioligową Polonię Świdnica 3:1. - To był porządny mecz z naszej strony, zwłaszcza pod względem mądrości w grze i realizowania taktyki - uważa kierownik Floty, Leszek Zakrzewski. - Ale prawdziwym sprawdzianem będzie niedzielne starcie we Wrocławiu ze Śląskiem. Świnoujścianie rozwiązali worek z bramkami tuż po kwadransie gry. Po faulu Amina Stitou na Sebastianie Olszarze, arbiter główny podyktował rzut karny. Ten na bramkę pewnie zamienił Rafał Grzelak.
Świdniczanie wyrównali jeszcze przed przerwą. Do bramki Floty piłkę głową skierował Michał Sudoł.

Flota Świnoujście ustaliła wynik meczu tuż po przerwie. Najpierw w 47 minucie gola na 2:1 zdobył Arkadiusz Jasitczak, a dwie minuty później prowadzenie świnoujścian powiększył Łukasz Zaniewski.

Flota Świnoujście: (I połowa) Darko Brljak - Łukasz Sołowiej, Arkadiusz Reca, Sebastian Zalepa, Marek Opałacz - Sławomir Cienciała, Daniel Brud, Sebastian Kamiński, Sebastian Olszar, Rafał Grzelak - Łukasz Zaniewski. (II połowa) Jakub Kosiorek - Arkadiusz Jasitczak, Nenad Erić, Dawid Siemko, Łukasz Sołowiej, Kamil Kacperek, Marek Niewiada, Mateusz Marynowski, Kamil Zieliński, Łukasz Zaniewski, Ensar Arifović.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/90minut.pl/Flota Świnoujście