Porażka na inaugurację
Nie udał się start zespołowi seniorów Bałtyku Koszalin. W inauguracyjnym meczu nowego sezonu Bałtyk uległ w Przodkowie, beniaminkowi ligi GKS Przodkowo 0:2 (0:0).
Od początku spotkania inicjatywa należała do gospodarzy, ale goście przetrzymali ich napór i sami w końcówce pierwszej połowy stworzyli dwie groźne sytuacje. Niestety strzał Michała Czenko świetnie obronił bramkarz gospodarzy, a akcję sam na sam Adriana Rząsy niespodziewanie przerwał boczny sędzia, dopatrując się pozycji spalonej.
Druga połowa zaczęła się od fantastycznej bramki gospodarzy (48 minuta). Piłka strzelona z narożnika pola karnego wylądowała w przeciwległym okienku bramki Macieja Dulewicza. Zespół Bałtyku ruszył do ataku. Na boisku pojawili się doświadczeni MIklasiński i Ziętarski, którzy dołączyli do zespołu w ostatnim tygodniu przygotowań. Kiedy wydawało się, że Bałtyk odrobi straty, piłkę w środku boiska stracił Robert Ziętarski, zawodnik gospodarzy podbiegł do 22 metra i silnym, płaskim strzałem pokonał bramkarza gości - (71 minuta).

Bałtyk dążył do zdobycia chociaż bramki kontaktowej, ale mimo kilku okazji (Miklasiński, Chyła) nie udało się tego dokonać.

Skład Bałtyku: Dulewicz, Czenko, Krauze, Szostak, Maciąg, S. Wiśniewski, Pooch (60 Ziętarski) Rząsa, Parus (58 Miklasiński) Wólkiewicz, Chyła.
�r�d�o: baltykkoszalin.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: KoCuReK