Passa utrzymana
autor: paulinusZwycięstwem 2:1 zakończyły piłkarki Olimpii Szczecin sezon w pierwszej lidze. Tym samym szczecinianki utrzymały passę bez porażki w tym sezonie. Mecz nie zaczął się jednak dla gospodyń tak jak by tego chciały. Już w trzeciej minucie bowiem rywalki pokonały Beatę Watychowicz i objęły prowadzenie. Szczecinianki przez całą pierwszą połowę nie potrafiły pokonać Kariny Kałużnej a Medyk prezentował się zdecydowanie lepiej. Najbliższa zmiany rezultatu w tej części gry była Justyna Siwek, która posłała piłkę na poprzeczkę, egzekwując rzut wolny po faulu na Natalii Niewolnej.
Po zmianie stron mecz nabrał rumieńców a Olimpijki zaczęły grać swoje. Dwukrotnie bliska zmiany wyniku była Patrycja Falborska. Czego nie udało się dokonać reprezentantce Polski U-19, udało się Joannie Tokarskiej. Będąc sam na sam z golkiperką rezerw Medyka nie dała jej najmniejszych szans. Po zdobyciu gola Olimpia zamknęła medyczki we własnym polu karnym. Na prowadzenie gospodynie wyprowadziła Justyna Siwek, która dobijała futbolówkę po rzucie rożnym wykonywanym przez Magdalenę Lachman. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, swoją szanse miała Piekarek, ale pierwszy strzał był niecelny a przy drugim sędzia przerwała akcję.

Po spotkaniu odbyła się miła uroczystość. Zawodniczki podziękowały sztabowi szkoleniowemu za wkład pracy w działalność klubu, zarząd podziękował piłkarkom za awans. Padło wiele miłych słów.

Olimpia Szczecin: Watychowicz, Preś, Janik, Lachman, Semczyszyn, Szwed, Michalska, Niewolna, Tokarska, Siwek, Tarnowska

Medyk II: Kałużna, Olejniczak, Ignaczak, Sołtysiak, Schwichtenberg, Adamczyk, Sudyk, Latuszek, Dobrzańska, Łasicka, Kieszkowska

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus

I liga kobiet grupa północna (2013/2014)