Oldboje Chemika najlepsi w memoriale Krygiera
Już po raz trzeci z rzędu w lipiańskiej hali sportowo - rekreacyjnej przy ul. Kopernika, odbył się ósmy memoriał piłkarski oldbojów poświęcony pamięci o zmarłym trenerze i działaczu MKS „Pogoń” Szczecin, Florianie Krygierze.
Tym razem również w memoriale udział wzięło osiem zespołów, które podzielono na dwie grupy i grano systemem „każdy z każdym” w grupie 1x12 minut. Po wielogodzinnych zmaganiach, w finale zespół Chemika Police (na zdjęciu) grający w składzie: Jerzy Falkowski - Grzegorz Pach, Sebastian Kajda, Maciej Dolak, Jarosław Gacki, Rysto Gogarowski, Andrzej Krzywicki - po dobrym meczu, pokonał 3:0 Lekarzy. W pojedynku o trzecie miejsce spotkały się zespoły Starostwo Pyrzyckie i Stal Lipiany.
Po 12 minutach tego zaciętego meczu był bezbramkowy remis, a o zwycięstwie zespołu Starostwa Pyrzyckiego zadecydowały lepiej wykonywane rzuty karne. Piłkarze Stali Stocznia zajęli piąte miejsce pokonując 2:1 Pogoń Szczecin. Siódme miejsce zajęli piłkarze Pogoni Barlinek, wygrywając z Wichrem Przelewice 4:0.

Najlepszym piłkarzem memoriału został Marcin Opiłowski (Lekarze). Najlepszym bramkarzem Stanisław Warejko (Starostwo Pyrzyckie), a  Królem Strzelców z pięcioma zdobytymi bramkami Jarosław Gacki (Chemik).

Wielu byłych piłkarzy i działaczy klubowych nie wzięło udziału w memoriale, gdyż w dniu tym rozpoczęto rozgrywki mistrzowskie piłkarskiej rundy rewanżowej.

Podobnie jak w latach ubiegłych wręczanie pucharów oraz uroczyste zakończenie memoriału odbyło się w pensjonacie agroturystycznym Rosa w Osetnej k/Lipian.
�r�d�o: AUGUST KIMBAR