Prawdziwy mecz kolejki w Stargardzie (J.Mł
Dziś w Stargardzie odbył sie mecz między drugą drużyną w tabeli Bałtykiem Koszalin,a czwartym zespołem - Błękitnymi Stargard. Mecz ten zapowiadany był jako meczem kolejki i naprawdę okazał się naprawdę fascynującym widowiskiem do ostatnich minut.

Podopieczni K.Kapuścińskiego rozpoczęli mecz z wielkim animuszem, bo już w pierwszej minucie meczu objęli prowadzenie. Po doskonałym dograniu Korzeniowskiego do Nowaka, który zgrał piłkę do Bartoszyńskiego. Ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza i Błękitni mogli sie cieszyć z objęcia prowadzenia.

Zaraz po strzeleniu gola Bałtyk groźnie atakował bramkę Stargardzian. I to przyniosło efekt gdyż goście po rzucie rożnym zdobyli gola na 1:1. Wynik ten utrzymał sie do końca pierwszej części spotkania.

Na drugą połowę stargardzianie wyszli jeszcze bardziej zmotywowani przez trenera. Zaraz po rozpoczęciu żółtą kartką został ukarany Krawczyk za brutalny faul od tyłu. Po tym zdarzeniu Bałtyk niespodziewanie zdobył bramkę i wyszedł na prowadzenie. Od tej pory gra sie zaostrzyła i to przyniosło efekt w postaci bramki dla Błękitnych. Wspaniałe zawody rozgrywał Korzeniowski , który dostał piłkę na 25 metrze. Bramkarz był wysunięty. Strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości. W 70 minucie spotkania drugą żółta kartka został ukarany Krawczyk, który nie potrafił pogodzić sie z decyzja sędziego i za swoja niefrasobliwość zapłacił zejściem z boiska. Ale mecz toczył się dalej i Błękitni grali w 10. Długo to nie potrwało, gdyż w 78 min spotkania bramkarz fauluje Bartoszynskiego za co utrzymuje drugi żółty kartonik i siły się wyrównały. Piłkę ustawił na 16 metrze Korzeniowski i pięknym precyzyjnym strzałem nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gości. Przy tym golu dużą role odegrał Bartoszynski, który to właśnie został sfaulowany tuz przed polem karnym.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i Błękitni mogli cieszyć sie z 3 pkt. W szatni gospodarzy zapanowała euforia, były klubowe przyśpiewki i bardzo wesoła atmosfera.

Bramki: Bartoszynski, Korzeniowski (2)

Czerwona kartka : Krawczyk za druga żółtą

Błękitni: Mazurek - Stelmach, Baszak, Szostak, Witkowski - Wawszczyk (Kobiela), Korzeniowski, Tyrkała (Szczygielski), Nowak (Moliński, Wierzbicki) - Krawczyk, Bartoszyński

relacjďż˝ dodaďż˝: Funioo2

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2007/2008)