Darzbór pokonany !! (J.Młodsi)
Po jednostronnym meczu Błękitni Stargard pokonali na wyjeździe Darzbór Szczecinek 4:0. W pierwszej połowie spotkania, Błękitni zepchnęli gospodarzy do defensywy. Na siedem strzałów Błękitnych Darzbór nie odpowiedział ani jednym uderzeniami na bramkę Mazurka. Pierwszą okazję do zdobycia prowadzenia dla gości miał Maciej Liśkiewicz, ale piłka po jego mocnym strzale z dystansu trafiła w obok słupka. Kilka minut później ten sam zawodnik miał kilka strzałów ale nie celnych.Pierwszą bramkę dla Błękitnych zdobył Baszak po dobitce. Na drugiego gola długo nie musieliśmy czekać strzelcem okazał sie Bartoszyński.
Na przerwę oba zespoły schodziły z wynikiem 2:0 dla gości.

Po wznowieniu gry w drugiej połowie na 3:0 podwyższył kolejny raz Baszak.Po tym strzale piłkarze Błękitnych okazali swoja radość w postaci ,,kołyski" gdyż ich trenerowi urodził się syn. Czwartą bramkę dla Błękitnych zdobył Nowak. Ostatecznie Błękitni wywalczyli trzy punkty.

Błękitni bramki : Baszak - 2, Bartoszyński, Nowak

Błękitni : Mazurek - Baszak, Szczygielski, Jaskólski, Witkowski (Kostyk) - Rusinowicz (Wolski), Liśkiewicz (Wierzbicki), Szostak (Tyrkała), Wawszczyk - Bartoszyński (Nowak), Krawczyk

Błękitni : żółta- Jaskólski

relacjďż˝ dodaďż˝: Funioo2

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2007/2008)