Błękitni zrewanżowali się Jarocie
autor: tasiaBłękitni Stargard dość pewnie pokonali na wyjeździe Jarotę Hotel Jarocin 2:0 (1:0). Pierwszą bramkę dla stardzkiego zespołu strzelił już w 18 sekundzie meczu Robert Gajda (na zdjęciu). Była to najprawdopodobniej najszybciej strzelona bramka w tegorocznym sezonie w rozgrywkach drugoligowych. Decydujący cios w meczu zadał Michał Magnuski, który w 84 minucie pięknym precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w samym okienku bramki.
Błękitni zwycięstwem z Jarotą udowodnili, że będą się liczyć w walce o pierwsza ósemkę. Zrewanżowali się również gospodarzom za porażkę w Stargardzie. Trzy punkty i korzystne rezultaty w innych spotkaniach sprawiły, że Błękitni przesunęli się w tabeli na ósme miejsce.

Za tydzień podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego i Jarosław Piskorza w Stargardzie zmierzą się z aspirującą do awansu Drutex Bytovią Bytów. Trenerem naszego najbliższego przeciwnika jest były trener reprezentacji Polski Paweł Janas. Dodatkowym smaczkiem w tym spotkaniu będzie przyjazd do Stargardu Macieja Kazimierowicza, który w przerwie zimowej zmienił barwy klubowe i przeszedł z Błękitnych do Bytovii. Początek spotkania w sobotę 22 marca o godzinie 13:00. Przedsprzedaż biletów na to spotkanie rozpoczynamy już od poniedziałku w siedzibie klubu.

0:2 - 84' - Michał Magnuski
Jarota Jarocin: Kazimierczak - Kieliba, Czabański (82' Pierzga), Menzel, Oczkowski - Skokowski, Durowicz, Latos (46' Antkowiak), Grobelny - Ślifirczyk (54' Zatwarnicki), Pawlak.
Rezerwowi: Krawczyk, Ludwiczak, Pierzga, Staszowski, Zatwarnicki, Antkowiak, Barbarek

Błękitni Stargard: Ufnal - Kosakiewicz, Liśkiewicz, Jasitczak, Wawszczyk - Więcek, Poczobut 90' Wojtasiak), Duda (81' Wojciechowski), Gutowski (56' Zdunek) - Gajda (70' Fadecki), Magnuski.
Rezerwowi: Budnik, Wojciechowski, Kurant, Fadecki, Wojtasiak, Zdunek, Flis

żółte kartki: 29' Pawlak, 73' Kieliba (Jarota) / 16' Poczobut, 70' Więcek (Błękitni) sędzia: Marcin Liana (główny), Dariusz Drozd, Rafał Podlewski (asystenci), Dawid Błażejczyk (techniczny)

Dane pomogli uzupełnić: bialoniebiescy, Tauri - dziękujemy

Błękitni zrewanżowali się Jarocie (Tauri)