Memoriał Krystyny i Łukasza Kalczyńskich
autor: Krzysztof Cichomski C80W dniach 10-12 stycznia w Szkole Podstawowej nr 37 im. k.ż.w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczeciniem ul. Rydla 6 i w Centrum Kształcenia Sportowego, ul. Rydla 49 odbył się XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocznik ’01 i ’02 o Puchar Prezydenta Szczecina Memoriał Krystyny i Łukasza Kalczyńskich, w którym wzięło udział 25 zespołów (270 uczestników) w dwóch kategoriach wiekowych.

Turniej objęty został Mecenatem Urzędu Miasta Szczecin oraz Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Na ceremonii zakończenia imprezy obecne były reprezentantki Polski, zawodniczki Pogoni Baltica Szczecin Małgorzata StasiakMoniki Stachowska wraz z trenerem Adrianem Struzikiem. Po rozegraniu 105 spotkań na dwóch halach, kolejność w turnieju była następująca:

13. UKS „Jedyneczka” Nowogard

Trzy najlepsze zespoły w obu kategoriach wiekowych otrzymały puchary, dyplomy i nagrody, a zawodnicy medale. Pozostałe ekipy pamiątkowe statuetki i dyplomy. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie upominki.

Wyróżnieni zostali również poszczególni zawodnicy. W młodszej kategorii najlepszym zawodnikiem turnieju został Wiktor Mokracki- UKS „Miś” Gorzów Wlkp, najlepszym bramkarzem: Adam Matejek- UKS „Osiemnastka” Koszalin,
a królem strzelców turnieju zawodnik UKS „Trops” Kartuzy- Krystian Czaja- 69 bramek

W kategorii klas VI najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciej Papina- UKS „Trops” Kartuzy, najlepszym bramkarzem- Jacek Słomowicz- UKS „Osiemnastka” Koszalin, królem strzelców został - Wiktor Mokracki- UKS „Miś” Gorzów Wlkp. Najlepsi otrzymali puchary, statuetki oraz dyplomy.
Ponadto pamiątkowymi statuetkami oraz dyplomami nagrodzeni zostali wyróżniający się zawodnicy w poszczególnych zespołach.

relacjďż˝ dodaďż˝: krab

data: 10-01-2014 - 12-01-2014
miejsce: Szczecin: hala SP 37, ul. Rydla 6 i hala w Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49

XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców R ’01 i ’02 o Puchar Prezydenta Szczecina Memoriał Krystyny i Łukasza Kalczyńskich.