Pogoń II wygrywa z Energetykiem
autor: AszefRezerwy Pogoni Szczecin pokonały Energetyka Gryfino 1:0 w środowym spotkaniu trzeciej ligi. Bramkę dającą trzy punkty dla szczecinian zdobył w 30 minucie Kamil Zieliński. W 12 minucie goście mieli doskonałą sytuację, jednak Sebastian Kuchcik nie sięgnął futbolówki. Następnie z kontrą wyszli Portowcy, Walski zagrał do Zielińskiego, który znalazł się przed golkiperem gryfinian. Piłka po jego strzale minęła słupek. Kuchcik miał następną okazję, jednak nie zdążył do dośrodkowania. Po kilku minutach zespół rezerw przed utratą bramki uratował Dawid Kudła. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Kun zagrał do Walskiego, który ruszył na bramkę przyjezdnych. Następnie piłka trafiła do Zielińskiego, który przelobował bramkarza Energetyka.
Walski z 5 metrów w kolejnej akcji mógł podwyższyć prowadzenie, jednak bramkarz gości przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

Po przerwie do ofensywy ruszyli przyjezdni. Sytuację sam na sam z bramkarzem miał ich napastnik, na szczęście piłkę na linii bramkowego zatrzymał jeden z piłkarzy z Grodu Gryfa. W 62 minucie powinien być remis, na szczęście piłkarz Energetyka nie z bliskiej odległości nie trafił do bramki. Dawid Kudła miał wiele okazji do wykazania się, obronił m.in. strzał z rzutu wolnego. W ostatnich minutach środowego pojedynku 'kropkę nad i' mógł postawić Pogorzelczyk. Nie zdążył on jednak do dośrodkowania Kapelusza. Ostatecznie zwyciężyły rezerwy Pogoni Szczecin 1:0 po bramce Kamila Zielińskiego.

1:0 - Kamil Zieliński 30'