Chemik na początek zagra z Kotwicą
autor: C80Już w najbliższą sobotę o godzinie 13.00 policcy piłkarze zmierzą się w pierwszym meczu ligowym po przerwie zimowej. Rywalem żółtozielonych będzie piąta w ligowej tabeli Kotwica Kołobrzeg.

W pierwszym meczu obu drużyn minimalnie lepsza okazała się Kotwica, która pokonała nasz zespół 2:1 (1:1). Bramkę dla Chemika w tym spotkaniu strzelił Paweł Krawiec.
Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków żółtozielonych na stadion przy ul. Siedleckiej 2b. Przypominamy, że bilet wstępu kosztuje jedynie 5 zł, a panie, emeryci, renciści jak również dzieci do lat 15 wchodzą na mecz za darmo. Dodatkowo dzięki porozumieniu z Grupą Azoty oraz spółkami Remech, Automatika, Koncept i Transtech pracownicy ww. spółek mogą wchodzić na wszystkie mecze Chemika w tej rundzie za okazaniem legitymacji zakładowej. Zachęcamy też do zakupu karnetów na wszystkie mecze Chemika w tej wiosny. Dzięki temu podczas ostatniego spotkania u siebie posiadacze karnetów wezmą udział w losowaniu skutera ufundowanego przez firmy Koł-Bud i Kontekst. W przerwie meczu jak zawsze przewidziano losowanie atrakcyjnych nagród. Między innymi zaproszenia do Kręgielni CHAMPIONS CLUB w Policach.

relacjďż˝ dodaďż˝: ArieL

III liga Bałtycka (2013/2014)
Chemik Police Kotwica Kołobrzeg
0 0
15-03-2014 13:00
widzów: 320 (w tym 70 z Kołobrzegu)
Chemik: Otocki - Bieniek, Bidny, Nawrolski, Hajdukiewicz (C) - Cyruk, Pakosz, Skowron (60' Gołębiowski), Krzyżanowski (72' Wahidi), Chodorowski (72' Krawiec) - Filipowicz.

Kotwica: Szybka - Chruściński, Poznański, Kokosiński, Cebulski (C) - Rydzak, Pietras, Danilczyk (67' Kupisz), Skórecki - Ambroziak (46' Popiołek), Biegański (87' Rak).

Żółte kartki: Cyruk, Krzyżanowski (Chemik) - Poznański (Kotwica) sędzia: Radosław Mordaka - Jacek Grzybek, Roman Stanisławczyk (Pomorski ZPN, Gdynia)

Dane pomogli uzupełnić: Zucho, baaru, ArieL - dziękujemy