Wysokie zwycięstwo sianowianek
autor: victoria sianów Z meczu na mecz piłkarki Victorii S.P. 2 Sianów powoli zaczynają odzyskiwać zaufanie swoich kibiców oraz coraz wyższe miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce sianowianki przy pięknej pogodzie zmierzyły się z zespołem GSS z Grodziska Wielkopolskiego i pomimo bardzo niepełnego składu wygrały zdecydowanie 7:0. Pomimo nie najlepszej gry, szczególnie w pierwszej połowie piłkarki z Sianowa pewnie i to wysoko wygrały mecz i zainkasowały 3 punkty.
Już w 3 minucie Victoria S.P. 2 powinna prowadzić 1:0, ale dobre podanie Grzelak i sytuację sam na sam z bramkarką marnuje Paulina Trzeciak. Podobnie było w 8 i 10 minucie, dobre okazje marnują najpierw Ewelina Gudan a następnie Malwina Grzelak. W 19 minucie rajd lewą stroną Klaudii Saganowskiej i piłka nad bramką. Wreszcie w 28 minucie Malwina Grzelak w sytuacji sam na sam z bramkarką nie marnuje okazji i sianowianki prowadzą 1:0. W 32 i 33 minucie Paulina Trzeciak a następnie Malwina Grzelak trafiają w słupek. 36 minuta piękny strzał Malwiny Grzelak broni z wielkim trudem bramkarka z Grodziska. W 41 minucie Paulina Trzeciak z bliska uderza obok bramki. Jeszcze w tej samej minucie Malwina Grzelak uderza b. mocno, piłkę wypuszcza z rąk bramkarka gości, ale nie ma chętnych do dobitki. W 45 minucie pierwszej połowy ładny strzał Pauliny Trzeciak i 2:0 prowadzą sianowianki.

Tuż po przerwie w 48 minucie dobre podanie Eweliny Gudan i pięknym plasowanym strzałem popisuje się Trzeciak. W 52 minucie znów w akcji Trzeciak, która popisuje się ładnym strzałem i sianowianki prowadzą 4:0. W 59 minucie błąd bramkarki z Grodziska wykorzystuje Joanna Świąder, podwyższając na 5:0. Sianowianki dalej atakują i Trzeciak w 65 minucie strzela swoją czwartą bramkę, co daje prowadzenie Victorii S.P. 2 6:0. W 81 minucie przepiękny strzał Grzelak i bramkarka gości bez szans. Trener Jędrzej Bielecki analizując spotkanie był zadowolony z 3 punktów i wyniku 7:0, ale nie z gry swoich zawodniczek. Jak stwierdził mogła być to lepsza gra i lepsza frekwencja zawodniczek. W meczu zabrakło min. Małgorzaty Chwastek, Marty Kucwaj, Adrianny Saganowskiej, Żanety Sieg, Wiktorii Cieplak. Sianowianki nie błysnęły do przerwy, ale już w drugiej połowie zagrały o niebo lepiej, gra była bardziej składna i co najważniejsze padały wreszcie bramki. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Paulina Trzeciak, zdobywczyni czterech bramek. Piłkarki z Grodziska grały bardzo ambitnie, ale tylko 2-3 razy zagroziły dobrze broniącej bramkarce z Sianowa Natalii Sadowskiej. W niedzielę 3 listopada 2013 r. o godz. 12.00 sianowianki zagrają zaległe spotkanie z Tucholanką Tuchola. W wypadku zdobycia 3 punktów wyjdą na trzecie miejsce w tabeli a może nawet na drugie, jeśli ekipa Koziołka Poznań przegra z Bydgoszczą.

SKŁAD Victorii S.P. 2 Sianów
Natalia Sadowska, Marika Krupska, Agnieszka Pencherkiewicz, Karolina Struszczyk, Weronika Malinowska, Joanna Świąder, Nikola Wodarczyk (grała tylko I połowę), Ewelina Gudan, Klaudia Saganowska, Paulina Trzeciak i Malwina Grzelak.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Victoria Sp.2 Sianów

II liga kobiet gr. kujawsko-pomorska (2013/2014)