Zwycięstwo Victorii
autor: waldemar kosowskiPo dwóch niespodziewanych porażkach z Unifreeze Górzno i Polonią Środa Wlkp. piłkarki Victorii S.P. 2 wygrały mecz z rezerwami pierwszoligowego Stilonu Gorzów Wlkp. i to wysoko bo aż 6:1.
Już od samego początku sianowianki przejęły inicjatywę i zagrażały zespołowi z Gorzowa Wielkopolskiego. W 7 minucie mogło być 1:0, ale w dobrej sytuacji Malwina Grzelak nie trafia do bramki. W 10 minucie wspomniana Grzelak pięknym strzałem w długi róg daje prowadzenie zespołowi z Sianowa. W 15 minucie jest już 2:0. Grzelak urywa się gorzowskiej obrończyni, zagrywa wzdłuż linii i pięknym strzałem popisuje się Klaudia Saganowska. W 26 minucie doskonałą okazje marnuje Joanna Świąder.
W 37 jeszcze lepszą sytuację, bo sam na sam z bramkarką marnuje Grzelak. W 40 minucie wreszcie swoją upragnioną bramkę, po kiksie gorzowskiej bramkarki zdobywa Joanna Świąder. W 41 minucie dobrą okazję mają piłkarki z Gorzowa, ale strzelają nad wychodzącą z bramki Małgorzatą Chwastek.

Tuż po przerwie w 47 dobra okazja Klaudii Saganowskiej kończy się podaniem do bramkarki Stilonu. Po tej akcji do boju zrywają się zawodniczki Stilonu i stwarzają dwie bardzo groźne akcje, z których jedna w 50 minucie kończy się bramką dla Stilonu a szczęśliwą strzelczynią jest Karolina Wieczorek, była zawodniczka Victorii S.P. 2. W 52 minucie sianowianki podwyższają na 4:1. Odbitą przez bramkarkę piłkę, po strzale Grzelak, wpycha do bramki Ewelina Gudan. W 61 minucie piękne zagranie Agnieszki Pencherkiewicz i zamykająca akcję Grzelak uzyskuje swoją drugą bramkę. W 57 minucie znów w akcji Grzelak, ale szczęśliwie broni bramkarka Stilonu. W 66 minucie ładna akcja Stilonu i dobrze broni Natalia Sadowska, która w 59 minucie zmieniła Małgorzatę Chwastek. W 70 minucie sianowiaki po rzucie rożnym strzelają szóstego gola. Strzelcem Malwina Grzelak, która dobija odbitą piłkę. Spotkanie kończy się wysokim zwycięstwem sianowianek 6:1. Następnym przeciwnikiem Victorii S.P. 2 będzie lider tabeli KS Koziołek Poznań, zespół, który na boisku wygrał w II lidze wszystkie spotkania. Mecz odbędzie się w niedzielę 20 października o godz. 15.00. Będzie to dla sianowskiego zespołu prawdziwy sprawdzian ich wartości. Sianowianki, jeżeli jeszcze myślą o awansie muszą wygrać to spotkanie.