Wysokie zwycięstwo Floty
autor: C80Pierwszoligowcy ze Świnoujścia wygrali z beniaminkiem II ligi ze Stargardu aż 4;1. W obu drużynach testowani byli nowi zawodnicy. We Flocie pięciu, a w  Błękitnych aż ośmiu. Jednak na tę chwilę trudno powiedzieć, który z nich pozostanie w drużynie.
Wyspiarze obieli prowadzenie już w 4 minucie. Arifović doskonale zagrał piłkę do testowanego Waldemara Gancarczyka, który bez większych problemów umieścił piłkę w siatce. W kolejnych minutach meczu - gra się wyrównała. Obie drużyny stworzyły po kilka sytuacji, ale w pierwszej połowie więcej goli nie zobaczyliśmy. Na drugie trafienie musieliśmy czekać aż do 63 minuty. Krzysztof Bodziony idealnie wyłożył piłkę do Macieja Mysiaka, który podwyższył prowadzenie.

Stargardzianie co prawda zdołali zdobyć w 79 minucie - za sprawą Sebastiana Inczewskiego bramkę kontaktową, ale końcówka meczu ponownie należała do Floty. Najpierw ogromne zamieszanie w 84 minucie wykorzystał Bartosz Śpiączka, a minutę później wynik na 4:1 ustalił Maciej Mysiak. To było jego drugie trafienie w tym meczu.

Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 1:4 (0:1)
Inczewski 79' - Gancarczyk 4', Mysiak 63', 85', Śpiączka 84'

Błękitni: Marek Ufnal (46' Grzegorz Otocki) - Patryk Kurant (46 zawodnik testowany I), Arkadiusz Jasitczak, Tomasz Pustelnik, Ariel Wawszczyk - Maciej Więcek (46 Felix), Maciej Kazimierowicz (46' Wojtasik), Bartłomiej Poczubut (70' Hubert Jaskólski), Michał Magnuski (46' Bartosz Rusin) - Santos (45' Paweł Duda), Szymański (70 Sebastian Inczewski).
Flota: Łukasz Kupczanko - Patryk Fryc (46' Łukasz Kosakiewicz), Michał Stasiak, Ivan Udarević (46' Sebastian Zalepa), Marek Opałacz, Mateusz Wrzesień (55' Christian Nnamani), Piotr Kieruzel (46' Maciej Mysiak), Krzysztof Bodziony (61' Mateusz Szałek), Marcin Byszewski (65' Bartosz Śpiączka), Ensar Arifović (46' Charles Nwaogu), Waldemar Gancarczyk (46' Konrad Gilewicz).

relacjďż˝ dodaďż˝: krab

Sparingi (2013/2014)
Błękitni Stargard Flota Świnoujście
1 4
06-07-2013 12:00
miejsce: Stargard Szczeciński
bramki: Sebastian Inczewski 80' (Błękitni) / Waldemar Gancarczyk 4', Maciej Mysiak 61', 85, Bartosz Śpiączka 84' (Flota)
Flota Świnoujście: Łukasz Kupczanko - Patryk Fryc (46' Łukasz Kosakiewicz), Michał Stasiak, Ivan Udarević (46' Sebastian Zalepa), Marek Opałacz, Mateusz Wrzesień (55' Christian Nnamani), Piotr Kieruzel (46' Maciej Mysiak), Krzysztof Bodziony (61' Mateusz Szałek), Marcin Byszewski (65' Bartosz Śpiączka), Ensar Arifović (46' Charles Nwaogu), Waldemar Gancarczyk (46' Konrad Gilewicz).

Dane pomogli uzupełnić: skryba1213, Rolnik2012 - dziękujemy