Wysokie zwycięstwo
Piłkarki sianowskiej Victorii S.P. 2 kontynuują szczęśliwą passę. Po wygraniu przed dwoma tygodniami z Tucholanką Tuchola i przed tygodniem z GSS Grodzisk Wielkopolski wygrały trzeci mecz z rzędu, tym razem u siebie z GOSRiT Luzino 7:3.
Nie był to porywające spotkanie w ich wykonaniu, ale liczy się zwycięstwo i to odniesione w wysokim stosunku. Ponownie w pierwszym składzie z różnych względów zabrakło wielu podstawowych zawodniczek, w tym prawie całej formacji obronnej i stąd aż trzy stracone przez sianowianki bramki. W opinii trenerów sianowskiego zespołu Jędrzeja Bieleckiego i Mieczysława Bercia był to mecz niewykorzystanych okazji. Piłkarki z Sianowa grały bardzo nieskutecznie w ataku. Stworzyły mnóstwo sytuacji do strzelenia bramek i mnóstwo zmarnowały.
Już w 1 minucie powinny prowadzić 1:0, ale wspaniałą okazję zmarnowała najpierw Malwina Grzelak a następnie Ewelina Gudan i Paulina Trzeciak. W 8 minucie po karnym wykonanym przez Paulinę Trzeciak, podyktowanym za rękę jednej z zawodniczek z Luzina, sianowianki objęły prowadzenie 1:0. W 24 minucie Natalia Żebryk pewnym strzałem podwyższa wynik na 2:0. W 37 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony Malwiny Grzelak z bliska głową strzela Klaudia Saganowska i jest 3:0. W 40 minucie Malwina Grzelak sam na sam z bramkarką Luzina i strzela obok bramki. W 41 minucie Paulina Trzeciak w idealnej sytuacji trafia w bramkarkę gości. W 45 minucie piękną okazję mają dziewczyny z Luzina, ale marnują dobrą okazję.

Tuż po wznowieniu drugiej połowy kapitalną okazję ma Ewelina Gudan, ale uderza nad poprzeczką.
Sianowianki grają niefrasobliwie w obronie i Luiza Kass w 49 minucie zmniejsza wynik do 3:1. W 54 i 64 minucie dwie sytuacje sam na sam z bramkarką z Luzina przegrywa mało dziś skuteczna Malwina Grzelak. W 65 minucie na 4:1 podwyższa Klaudia Saganowska, strzelając z 25 metrów nad wychodzącą bramkarką GOSRiT-u. W 74 minucie Klaudia Saganowska w sytuacji sam na sam strzela w bramkarkę gości. W 76 minucie Luzinianki trafiają w słupek sianowskiej bramki. W 79 minucie doskonałą okazję marnuje Paulina Trzeciak. W 81 minucie wreszcie odblokowuje się Malwina Grzelak, która ogrywa całą obronę Luzina i strzela do pustej bramki i jest 5:1 dla Victorii. W 85 minucie Karolina Jóskowska zmniejsza wynik do 5:2. Minutę później w 86 minucie stopera z Sianowa, po otrzymaniu podania od obrończyni z Luzina z bliska strzela pewnie na 6:2. Sianowianki dalej atakują i w 87 minucie po indywidualnej akcji lewą stroną Malwina Grzelak podwyższa na 7:2. Ale to jeszcze nie koniec. W 88 minucie Magda Sołacz z Luzina ustala wynik spotkania na 7:3. W drużynie sianowskiej zadebiutowała udanie czternastolatka Natalia Kasprzak.