Kompromitacja Kotwicy
Kotwica przegrała na wyjeździe z liderem północnej grupy Klasy Okręgowej Bałtykiem II Koszalin po dogrywce 1:4 i pożegnała się z rozgrywkami Pucharu Polski KOZPN. Jedyne trafienie dla naszego zespołu uzyskał Marek Kowal, który w 26 minucie przelobował bramkarza gospodarzy. Zespół z Koszalina wyrównał w 70 minucie za sprawą Pawła Florkiewicza i do rozstrzygnięcia konieczna była dogrywka. Tę lepiej rozegrali miejscowi.
W 106 minucie Bałtyk na prowadzenie wyprowadził Karol Sochaj. Minutę później wróciła nadzieja na korzystny wynik dla Kotwicy, bowiem gospodarze musieli grać w 'dziesiątkę' - drugą swoją żółtą kartkę w meczu ujrzał Florkiewicz. Niestety, niespełna 18-letni Sochaj w końcówce zdobył kolejne dwie bramki i w ten sposób to rezerwy Bałtyku zagrają w półfinale.

4-1 Karol Sochaj (117')

czerwona kartka: Paweł Florkiewicz (107', Bałtyk II - za dwie żółte)

Kotwica: Paweł Waśków - Kacper Chruściński, Kamil Stankiewicz, Oleksandr Zhdanov, Mateusz Wesserling, Adam Zejfer (91' Patryk Pietras), Tomasz Parzy, Patryk Skórecki, Krzysztof Biegański, Paweł Włodarczewski (65' Tomasz Rydzak), Marek Kowal (65' Filip Marciniak)
�r�d�o: mkpkotwica.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Rolnik2012

Puchar Polski KOZPN (2012/2013)
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin Kotwica Kołobrzeg
4 1
08-05-2013 14:00

czerwona kartka: Paweł Florkiewicz (107', Bałtyk II - za dwie żółte) sędzia: Siedlecki , Jabłoński , Filus

Dane pomogli uzupełnić: mario000, tomiKG - dziękujemy