Podział punktów z Góralami
Młodzi piłkarze Pogoni Szczecin zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2. Tym samym szczecinianie tylko nieznacznie poprawili swoją sytuację w tabeli. Prowadzenie w meczu zdobyli przyjezdni. Po dograniu ze skrzydła z pierwszej piłki uderzył Konrad Kareta. Szybka decyzja gracza Podbeskidzia zaskoczyła Grzegorza Otockiego, który mimo dobrego ustawienia nie zdołał zanotować skutecznej interwencji. W 32 minucie wyrównał celną główką Robert Obst. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarz Pogoni zgubił krycie i nie miał problemów ze zdobyciem gola.
Portowcy zdobyli drugą bramkę zaraz po przerwie. Dawid Kapczyński łatwo minął obrońcę gości i silnym strzałem z linii pola karnego wyprowadził Pogoń na prowadzenie. W 74 minucie czerwoną kartkę za faul obejrzał Patryk Bednarski. Osłabienie gospodarzy po chwili wykorzystali Górale. Podanie z lewego skrzydła na gola zamienił Daniel Fabisiak.

Pogoń: Otocki - Marczuk (46' Śledź), Kosacki, Murawski, Łaźniowski - Bednarski, Chouwer (46' Adamczuk), D.Zieliński (70' Bryk), Obst, Bińkowski (85' Jałoszyński) - Peda (46' Kapczyński).