Pogoń przegrywa w Poznaniu
Młodzi piłkarze Pogoni Szczecin przegrali z trzecim w tabeli Lechem Poznań 2:1 (2:0). Portowcy do końca walczyli o wyrównującą bramkę. Piłkarze z Poznania od początku narzucili szczecinianom swoje tempo gry. Swoją przewagę na boisku udokumentowali w 29 minucie. Podanie Dominika Chromińskiego strzałem z pierwszej piłki zamknął Maciej Orłowski. Jeszcze przed przerwą Lechici zdobyli drugą bramkę, która podcięła skrzydła Portowcom.
Asystę znów zaliczył Dominik Chromiński, a gola strzelił Miłosz Nowicki. Tuż po przerwie debiutując w rozgrywkach Miłosz Kozak, był bliski pokonania bramkarza Pogoni. Jednak tym razem Grzegorz Otocki wybił piłkę na rzut rożny. Lech przeważał, a Portowcy mogli zdobyć kontaktową bramkę w 68 minucie. Strzał Kamila Zielińskiego z linii wybił jeden z obrońców gospodarzy. Cztery minuty później strzałem zza pola karnego gola zdobył Mateusz Wilk. Pogoń przycisnęła w końcówce, ale próby Rafała Gutowskiego czy Szymona Kapelusza nie przyniosły spodziewanego efektu.

Skład Pogoni: Grzegorz Otocki - Mateusz Sobolczyk, Sebastian Murawski, Michał Koj (53' Marcin Gałkowski), Rafał Gutowski, Mateusz Wilk, Patryk Galoch - Szymon Kapelusz (68' Paweł Marczuk), Dawid Kort (46' Robert Obst), Alan Błajewski, Kamil Zieliński

2:1 - 72' - Wilk
Lech: Przemysław Frąckowiak - Emil Szczupakowski, Błażej Cyfert (34' Jędrzej Łągiewka), Wiktor Witt, Franciszek Siwiek, Szymon Zgarda, Adrian Cierpka (73' Piotr Rymar), Piotr Kurbiel (46' Dawid Kownacki), Maciej Orłowski (90' Piotr Fontowicz), Dominik Chromiński, Miłosz Nowicki

Pogoń: Grzegorz Otocki - Mateusz Sobolczyk, Sebastian Murawski, Michał Koj (53' Marcin Gałkowski), Rafał Gutowski - Mateusz Wilk, Patryk Galoch, Szymon Kapelusz (68' Paweł Marczuk), Dawid Kort (46' Robert Obst), Alan Błajewski (81' Dawid Kapczyński), Kamil Zieliński

Żółte kartki: Zgarda, Kozak (Lech) - Koj, Gałkowski, Gutowski (Pogoń) sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń)