Kolejna wygrana Gwardii
autor: Pogon74Gwardia Koszalin drugi raz z rzędu wygrała w lidze. W środę pokonana została Kotwica Kołobrzeg, a w niedzielę Pogoń Barlinek. Dzięki zwycięstwu koszalinianie awansowali na piąte miejsce w tabeli. W pierwszej połowie pojedynku zebrani kibice nie oglądali wielu sytuacji strzeleckich. Oba zespoły toczyły walkę w środkowej strefie boiska. Bardzo aktywny był Konrad Rokicki, lecz jego trafienia nie znalazły drogi do bramki rywali.
Druga cześć niedzielnego spotkania zdecydowanie należała do gości. Piłkarze Pogoni co rusz zagrażali bramce miejscowych. Marcin Matysiak, golkiper Gwardzistów po udanym pojedynku derbowym z Kotwicą zanotował w meczu z barlineckim zespołem bardzo dobry występ. W 77 minucie podopieczni trenera Żakiety byli blisko objęcia prowadzenia, jednak Jacek Magdziński trafił w bramkarza Pogoni. W 79 minucie team z Fałata 34 objął prowadzenie, mocnym strzałem z szesnastu metrów popisał się Daisuke Shibusawa i było 1:0. Na trzy minuty przed zakończeniem niedzielnej batalii wynik ustalił Jacek Magdziński.
ďż˝rďż˝dďż˝o: gk24.pl/własne

relacjďż˝ dodaďż˝: skryba1213