Rezerwy Pogoni wygrały w Gdańsku
autor: aszefPogoń II pewnie pokonała 3:1 wyżej notowaną Lechię II Gdańsk w meczu 23. kolejki III ligi. Bramki dla szczecińskiego zespołu zdobywali Patryk Galoch (dwie) i Norbert Neumann. - To było nasze najlepsze 45 minut w tym sezonie albo w ogóle odkąd prowadzę zespół. Totalnie dominowaliśmy. Ciekawy jest fakt, że sędzia dopiero w 16. minucie użył gwizdka. Cały czas utrzymywaliśmy się przy piłce. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Mieliśmy cztery świetne sytuacje. Moustapha przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, a Neumann i Błajewski nieczysto trafiali w piłkę. W końcu zagraliśmy na miarę potencjału. Chłopcy bardzo skorzystali na grze Moustaphy. Potrzeba było kogoś starszego na boisku - mówił zadowolony Adam Gołubowski.
Strzelanie rozpoczął Patryk Galoch, który kombinacyjnie rozegrany rzut rożny wykończył soczystym wolejem. Środkowy pomocnik był ostatnim ogniwem schematu ćwiczonego przez cały tydzień na treningach.

Na 2:0 podwyższył Norbert Neumann. Napastnik nie miał kłopotów z pokonaniem bramkarza po podaniu Moustaphy. Całą akcję rozpoczął Mateusz Sobolczyk rajdem spod własnego pola karnego pod bramkę przeciwnika.

Ostatnie trafienie również było dziełem Galocha. Portowcy tym razem rzut wolny chcieli rozegrać według schematu. W realizacji założeń przeszkodzili rywale. Do odbitej piłki dopadł wspomniany Galoch i zdobył swoją drugą bramkę.
�r�d�o: pogonszczecin.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: skryba1213