Rezerwy Chemika ponownie z trzema punktami
autor: C80Dzisiejsze spotkanie Wichrem Brojce zakończyło się zwycięstwem 2:0 (1:0) drugiego zespołu Chemika Police. Policzanie od pierwszego gwizdka uzyskali sporą przewagę i utrzymywali aż do końca meczu. Do bramki rywali trafiali Marek Olszewski i Błażej Szczupaczyński.
Wicher: Markiewicz - Ragus, Wałęga, Tobolski, Siwiec, Pawluch, Gruszczyński, Siemionow, Klimczak, Sidorowicz, Kostrzewa oraz Jedrzejczak, Pastusiak, Siemianow Piotr, Stefaniak, Wiśniewski

Chemik: Witkowski - Klimkowicz, Maśniak, Szczupaczyński (55' Piotrowski), Szewczykowski, Janczak, Andrzejewski, Staszewski (58’ Chmielewski), Sasin (46’ Wiejkuć), Wronka, Trepkowski (46’Olszewski)

Bramki:
1:0 - 10 minuta - Błażej Szczupaczyński
2:0 - 56 minuta - Marek Olszewski

Pierwsza bramka dla Chemików padła po dziesięciu minutach gry. Na strzał za pola karnego zdecydował się Błażej Szczupaczyński, bramkarz gości tak niefortunnie łapał piłkę, że wbił ją do własnej bramki. W pierwszej połowie piłkarze Chemika jeszcze kilkakrotnie zagrażali bramce Markiewicza, niestety brakowało skuteczności.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Cały czas stroną dominującą byli policzanie, którzy udokumentowali przewagę bramką Marka Olszewskiego. W 56 minucie Olszewski ograł w polu karnym obrońcę i pokonał bramkarza strzałem po długim słupku.

relacjďż˝ dodaďż˝: C80

Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. (2012/2013)
Chemik II Police Wicher Brojce
2 0
22-05-2013 17:30
widzów: 20
1:0 - 10' - Błażej Szczupaczyński
2:0 - 54' - Marek Olszewski
Wicher: Markiewicz - Ragus, Gruszczyński, Siwiec - Tobolski (80' Jędrzejczak), Sidorowicz (75' Stefaniak), Pawluch, Wałęga, Siemionow K. (60' Siemionow P.) - Kostrzewa, Klimczak (46' Wiśniewski D.)
Rezerwa: Pastusiak

Chemik: Witkowski - Klimkowicz, Maśniak, Szczupaczyński (55' Piotrowski), Szewczykowski, Janczak, Andrzejewski, Staszewski (58' Chmielewski), Sasin (46' Wiejkuć), Wronka, Trepkowski (46' Olszewski)

żółta kartka: Siemionow Krzysztof (Wicher) sędzia: Alicja Kucharska - Łukasz Kasprowicz, Artur Szefer (ZZPN)

Dane pomogli uzupełnić: baniak, PrzemoDzisLawa, ArieL - dziękujemy