Kolejna porażka AZSu
Po trzech meczach AZS Radex Szczecin pozostaje bez zwycięstwa w I lidze koszykarzy. Po dwóch porażkach w Szczecinie, tym razem Akademicy wracają na tarczy z Łańcuta po porażce 67:70.

Pierwsza kwarta pojedynku od początku do końca była wyrównana, co prawda na półtorej minuty przed jej końcem po dwóch trójkach Łukasza Bieli i Jerzego Koszuty Akademicy prowadzili pięcioma punktami, ale gospodarze szybko wyrównali i ostatecznie ta część gry zakończyła się remisem po dziewiętnaście. Do przerwy dzięki dobrej końcówce, trójce Bieli, stracie i nieskuteczności gospodarzy oraz dwóm punktom Łukasza Pacochy to Szczecinianie schodzili z pięciopunktowym prowadzeniem.
Po przerwie rolę się odwróciły, Akademicy przez pięć minut nie zdobyli kosza, w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy zdobyli ich dziesięć, dzięki temu wyszli na prowadzenie, jednak przed ostatnią kwartą mięli przewagę tylko jednego oczka.

O losach spotkania zdecydowała ostatnia kwarta, a w zasadzie akcje jakie rozegrały się na około pięć/czterech minut przed końcem, od stanu 56:55 dla gospodarzy. Łukasz Pacocha nie trafił za trzy punkty, Krzysztof Milczarek fauluje Klimę, ten pewnie wykorzystuje rzuty wolne, Maciej Raczyński nie trafia zza linii 6,75m, Linowski zbiera w ataku, jednak Akademicy tracą piłkę, w odpowiedzi Pieloch trafia za trzy, dzięki czemu gospodarze zyskują sześciopunktową przewagę, której mimo usilnych starań Akademików nie udało się do końca odrobić. Szansę na wyrównanie miał jeszcze Jerzy Koszuta, ale na sześć sekund przed końcem meczu nie trafił 'trójki'.

Sokół Łańcut - AZS Radex Szczecin 70:67 (19:19, 12:17, 16:10, 23:21)

Sokół: T. Fortuna 3, K. Dębski 0, M. Baran 15, J. Balawender 0, K. Gawrzydek 0, B. Dubiel 11, P. Hałas 9, P. Buszta 0, M. Klima 13, B. Czerwonka 0, D. Pieloch 15, K. Młynarski 4

AZS Radex: T. Balcerek 0, K. Mielczarek 10, J. Maksymiuk 0, I. Trela 0, J. Koszuta 10, M. Majcherek 2, Ł. Biela 10, K. Pytyś 0, Ł. Pacocha 15, A. Linowski 16, M. Raczyński 4
ďż˝rďż˝dďż˝o: PZKosz / własne

relacjďż˝ dodaďż˝: pszczolek