Zwycięstwo KKP
autor: paulaZaczęło się pechowo i z wielkim opóźnieniem, bo prawie 45 minutowym ponieważ na mecz nie przyjechali sędziowie spotkania i skończyło się pechowo, bo pomimo olbrzymiej przewagi szczególnie w drugiej połowie sianowianki przegrały spotkanie z rezerwami ekstraligowej Bydgoszczy 0:1. Do przerwy mecz był wyrównany a ambitnie grające z wiatrem młode bydgoszczanki remisowały 0:0. W 22 minucie ładną akcję przeprowadziła Magda Drozdowska, jej strzał broni dobrze dysponowana bramkarka KKP a dobitka Malwiny Grzelak o centymetry mija bramkę. W 44 minucie winno być 1:0 dla sianowianek, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystuje Malwina Grzelak, strzelając nad poprzeczką.
Po przerwie po zmianie stron grające z wiatrem piłkarki Victorii S.P.2 mają wielką przewagę i marnują wiele bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramek. W 51 minucie Paulina Trzeciak z bliska trafia w poprzeczkę. W 55 minucie Malwina Grzelak w idealnej sytuacji obok bramki. W 70 minucie Grzelak pięknie strzela z rzutu wolnego, ale kapitalnie broni bydgoska bramkarka. W 72 minucie Dorota Siwik przypadkowo dotyka piłki ręką na 17 metrze. Strzał życia w samo okienko sianowskiej bramki Adrianny Lipowskiej i 1:0 prowadzą piłkarki KKP. Załamane takim obrotem sianowianki dalej nacierają, mają zdecydowaną przewag,ę ale grają nadal nieskutecznie. Jeszcze w doliczonym czasie (90+3) Paulina Trzeciak pomimo bardzo dobrej sytuacji nie daje rady bramkarce z Bydgoszczy i mecz kończy się absolutnie niezasłużoną porażką Victorii S.P.2. Po meczu wielka radość z wygranej drużyny bydgoskiej i smutek sianowskiej.

Pomimo dużej przewagi trener Jędrzej Bielecki uważa, że nie był to najlepszy mecz jego drużyny i dodaje, że właśnie piłka nożna jest tak piękna, że nie zawsze wygrywa lepsza drużyna. Trudno trzeba to przeżyć i zmazać porażkę w następnych spotkaniach. Następny mecz sianowianki grają w ramach Pucharu Polski Kobiet w Szczecinie w środę 12 września 2012r z rezerwami Pogoni Szczecin Women. Mecz ligowy natomiast 23 września o godz. 11.00 w Stargardzie Szcz. Z KS Błękitni Juvenia.

Skład zespołu Victorii S.P.2 Sianów:
Paulina Trzeciak, Wiktoria Cieplak(62' Dorota Siwik), Natalia Stark, Adrianna Saganowska, Kamila Arciszewska (88' Marta Kucera), Magda Drozdowska, Ewelina Gudan, Emilia Hubka, Patrycja Nastała (46' Daria Czapla), Klaudia Saganowska, Malwina Grzelak.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Jędrzej Bielecki

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus

II liga kobiet gr. Wielkopolska (2012/13)
Victoria Sianów KKP II Bydgoszcz
3 0
08-09-2012 12:00
0:1 Adrianna Lipowska (76') dodaj video
w zespole KKP II Bydgoszcz dozwolony czas gry przekroczyła zawodniczka Dominika Łuczak v.o.

Dane pomogli uzupełnić: panisantor, - dziękujemy