Mikołajewicz robi różnicę
autor: mirekpogon04Z tarczą wrócili futsaliści Pogoni 04 Szczecin z Pyskowic. Szczecinianie wygrali na Śląsku 2:1 po dwóch bramkach Marcina Mikołajewicza.

Pojedynek bardzo dobrze rozpoczął się dla Portowców, bowiem już w 4. minucie wynika spotkania otworzył Mikołajewicz. Mimo licznych okazji do podwyższenia prowadzenia, wynik do przerwy nie uległ zmianie, zawodziła przede wszystkim skuteczność. Po przerwie wyrównali gospodarze, za sprawą Tomasza Starowicza. Z remisu nie cieszyli się długo, bo niecałą minutę. Ponownie na listę strzelców wpisał się Mikołajewicz.
Po zdobyciu drugiej bramki Portowcy nadal byli stroną dominującą, ale więcej goli już nie padło. Pogoń '04 odniosła drugie kolejne zwycięstwo i w tabeli zajmuje 5. miejsce. Warto jednak zauważyć, że tylko Red Devils Chojnice może pochwalić się zdobyciem kompletu punktów w dotychczasowych trzech seriach spotkań. Zespoły z miejsc 2-5 - w tym Pogoń '04 - mają na koncie po 6 oczek.

Remedium Pyskowice - Pogoń '04 Szczecin 1:2 (0:1)
0:1 - 3' - Marcin Mikołajewicz
1:1 - 22' - Tomasz Starowicz
1:2 - 22' - Marcin Mikołajewicz

Remedium Pyskowice: Łukasz Miensok, Rafał Wojcik - Tomasz Starowicz, Damian Ficek , Tomasz Stasiak, Tomasz Misiak, Łukasz Borowski, Dariusz Rymaszewski, Marcin Minkus, Mariusz Połeć, Patryk Guzowski, Krzysztof Piskorz, Tomasz Wolny.

Pogoń '04 Szczecin: Nicolae Neagu, Dominik Kubrak - Łukasz Tubacki, Marcin Mikołajewicz, Bartosz Przygórzewski, Łukasz Żebrowski, Douglas Dos Santos Nicolau, Maciej Wołoszyn, Konrad Żebrowski, Ricardo Gomes Junior, Artur Jurczak, Michał Kubik, Daniel Maćkiewicz, Paweł Bogucki. Trener: Gerard Juszczak

żółte kartki: Ficek (Remedium)
czerwone kartki: Ficek (za dwie żółte, Remedium) sędzia: Mariusz Chrzanowski, Konrad Kiełczewski, Marek Czernachowski

Dane pomógł uzupełnić: Bengoro - dziękujemy