Porażka z KKP
Porażką 0:4 z  KKP MAX-Sprint Bydgoszcz zakończył się sparing piłkarek Olimpii Szczecin. Bramki dla bydgoszczanek zdobyły Magdalena Siekierska (dwie), Magdalena Rosińska i Agata Stępień (z karnego). W pierwszym kwadransie szczecinianki były lepsze od zespołu prowadzonego przez Remigiusza Kusia, jednak nie udało im się zdobyć bramki. Blisko trafienia była Monika Kaźmierczak, lecz jej uderzenie wybroniła Kamila Rosińska. Zespół nad Brdą pierwszego gola zdobył w 47 minucie, podanie Daleszczyk wykorzystała Siekierska i pokonała Watychowicz.
Po siedmiu minutach bydgoszczanki podwyższyły za sprawą Rosińskiej, która przelobowała bramkarkę Olimpii. Trzecie trafienie dla KKP na swoim koncie zapisała Siekierska, która silnym strzałem nie dała szans podopiecznej Przemysława Wróblewskiego. Wynik ustalił z rzutu karnego Agata Stępień.
ďż˝rďż˝dďż˝o: kkpbydgoszcz.pl/własne