Wyjazdowa niemoc
Dwa strzały celne w drugiej połowie i oba w siatce. Tyle wystarczyło zespołowi Odry Chojna do pokonania liderującej Unii Dolice 2:0. Bohaterem spotkania został Karol Turkiewicz , który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Spotkanie przebiegało pod rozkapryszonym niebem. Boisko , które nasiąkło po długich i rzęsistych opadach deszczu , sprawiało problemy w szybkim rozgrywaniu akcji. Pierwsze groźne uderzenie na bramkę zobaczyliśmy w 9 minucie , ale z bardzo dobrej strony zaprezentował się Robert Klimaszewski , który wybił piłkę na rzut rożny. W odpowiedzi Piotr Wojtasiak i jego strzał broni bramkarz , choć niebyła to pewna interwencja. Kolejna ciekawa akcja miała miejsce w 38 minucie. Adam Millkowski zagrał głową do Marka Andrysiewicza , ale jego strzał choć z problemami obronił Adam Andrzejewski.

W przerwie spotkania nad Chojnę nadciągnęły czarne chmury , z których lunęło i rozpoczęcie drugiej połowy zostało przesunięte o niecałe 10 minut.

Po przerwie stroną przeważającą byli goście , którzy założyli 'hokejowy zamek' i mieli już Odrę na ostrzu noża. Wydawało się , że wystarczy tylko dobić rywala , ale to gospodarze wykorzystali otwarcie się 'United' i zadali pierwszy cios w tym spotkaniu. Wyraźnie stłamszona Odra wyprowadziła kontrę , Bartosz Danicki zgubił Karola Turkiewicza , który z ostrego konta mocno , po ziemi uderzył pod nogami Klimaszewskiego. Dla Unii był to sygnał , że czas odrabiać straty bo zapowiada się 3 porażka z rzędu na wyjeździe. Choć zawodnicy Arkadiusza Zająca rzucili się do ataków , to znów Odra cieszyła się z gola. Odra znów ruszyła z kontrą. Borczyński wymienił kilka podań z Turkiewiczem , a ten znów strzałem po ziemi pokonał Roberta Klimaszewskiego.

Unia pozostała liderem LOS. Stało się tak po remisie Odrzanki Radziszewo z Zorzą Dobrzany 1:1. Pozycję lidera mógł objąć Pomorzanin Nowogard , ale jego mecz został z Iskierką Szczecin został przerwany przy wyniku 1:0 dla Pomorzanina. Przyczyną przerwania meczu była śmierć Joshuy Pepple , zawodnika gospodarzy , który zmarł na boisku. Zarząd GLKS 'UNIA' Dolice wraz z zawodnikami i kibicami składa najszczersze kondolencję rodzinie Joshuy i klubowi LKS 'POMORZANIN' Nowogard.

relacjďż˝ dodaďż˝: ahmed997