Niespodzianka w Koszalinie ! ( Juniorzy Starsi )
W sobotę 14 kwietnia 2007 r. o godzinie 11:00 w Koszalinie odbył się kolejny mecz w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych pomiędzy Bałtykiem Koszalin a Energetykiem Gryfino. Początek meczu należał do Bałtyku. Gospodarze już w pierwszych minutach mogli prowadzić, ale sytuacji strzeleckiej nie wykorzystał Przemysław Maksymiuk. Kilka minut później - po strzale Leszka Pazdura gospodarze ponownie mogli otworzyć wynik, lecz piłka uderzyła w poprzeczkę. Po chwili i faulu koszalińskiego bramkarza Damiana Pietkowskiego na napastniku gości sędzia wskazał na jedenasty metr. Piłkarz Energetyka nie mylił się i było 0:1. Dziesięć minut później napastnik Energetyka wykorzystał błąd sędziego (zdaniem gospodarzy był spalony) i strzelił na 0:2. Pod koniec I połowy, po serii błędów obrony Bałtyku, padła bramka na 0:3.

Druga połowa była wyrównana. Momentami przeważali Koszalinianie, lecz byli bardzo nieskuteczni. Pod koniec meczu padła kolejna bramka po błędzie obrony i bramkarza gospodarzy. Bałtyk zdołał strzelić " Honorową bramkę " po ładnej akcji całego zespołu. Strzelcem bramki był Maciej Kondras. Mecz zakończył się wynikiem 1:4. Energetyk Gryfino był lepszy tego dnia i godny pochwały ! Bałtyk Koszalin przerwał passe 9 meczów wygranych pod rząd i 14 spotkań beż porażki , i po raz pierwszy przegrał u siebie , ostatni raz odnieśli porażkę także z Energetykiem lecz w Gryfinie. W następnej kolejce Bałtyk Koszalin zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin , a Energetyk Gryfino podejmować będzie u siebie Błękitnych Stargard.

Juniorzy Starsi: BAŁTYK KOSZALIN vs ENERGETYK GRYFINO 1:4 (0:3)

Juniorzy Młodsi : BAŁTYK KOSZALIN vs ENERGETYK GRYFINO 3:0

relacjďż˝ dodaďż˝: Kristof575

Liga Wojewódzka Juniorów Starszych (2006/2007)