W Szczecina wygrał GKS
autor: aszef W niedzielę, 11 listopada w ramach rozgrywek Młodej Ekstraklasy piłkarze Pogoni Szczecin zmierzyli się z zespołem GKS Bełchatów. Szczecinianie już w 9 minucie mieli szansę na bramkę . Rzut wolny wykonywał Łaźniowski, futbolówka minęła mur i trafiła do Zielińskiego. Napastnik ten jednak uderzył minimalnie nad bramką. Po kilkunastu minutach ponownie ten sam zawodnik mógł dać prowadzenie miejscowym, jednak po raz kolejny strzał był niecielny.
Pierwsza bramka strzelona przez bełchatowian nie została uznana. Za drugim razem zaś, Niedzielski pokonał Rudnickiego, uderzył przy samym słupku i jego zespół prowadził 1:0 w Szczecinie. Podczas przerwy trener szczecinian dokonał czterech zmian, na boisku zameldowali się Dawid Kort, Daniel Jałoszyński, Michał Stańczyk, Mateusz Wilk. Nie zmieniło to jednak poczynań w grze Portowców, nadal było w niej dużo niedokładności. Pod koniec niedzielnego spotkania kolejną sytuację zmarnował Zieliński, który strzelił wprost w golkipera gości. Niewykorzystane sytuacje się mszczą, Rudnicki po raz drugi wyciągał piłkę z siatki, a strzelcem dla GKS był Grzejda.

0:1 - Konrad Niedzielski
0:2 - Damian Grzejda

Pogoń ME: Krystian Rudnicki - Błażej Chouwer (46. Daniel Jałoszyński), Piotr Bzdręga (46. Michał Stańczyk), Sebastian Murawski, Filip Żyliński (55. Szymon Kapelusz) - Andrzej Kotłowski, Tobiasz Stąproć (46. Mateusz Wilk), Filip Łaźniowski, Oskar Fijałkowski (46. Dawid Kort), Alan Błajewski - Kamil Zieliński

GKS ME: Krystian Paprocki - Mateusz Wroński, Piotr Witasik, Bartosz Turniak, Mateusz Szymorek, Damian Gul, Damian Szymański, Paweł Zięba, Filip Rośniak, Konrad Niedzielski (86. Mikołaj Raś), Bartłomiej Bartosiak.
�r�d�o: pogonszczecin.pl