Porażka w Stolicy
autor: aszefW pojedynku Młodej Ekstraklasy Pogoń Szczecin przegrała w Warszawie z Legią 0:3. Warszawscy piłkarze są liderem tych rozgrywek. W 5 minucie objęli już prowadzenie po tym jak zagranie Mizgały wykorzystał Kopczyński i pokonał bramkarza szczecinian, Bartosza Fabiniaka. Po zdobyciu prowadzenie miejscowi atakowali dalej, strzał Żurka ominął na szczęście bramkę Portowców. Do remisu mógł doprowadzić Kamil Zieliński, lecz fatalnie spudłował. Wyrównanie mogła dać także akcja z końcówki pierwszej połowi, lecz żaden z podopiecznych Adama Gołubowskiego nie potrafił umieścić futbolówki w siatce.
Przed przerwą w zespole granatowo-bordowych dokonano zmiany, ba murawie zameldował się Filip Łaźniowski, a po przerwie Patryk Paczuk i Tobiasz Stąproć. Także druga część spotkania rozpoczęła się od ataków warszawiaków. Bartosza Fabiniaka pokonać póbował Żurek, lecz golkiper gości był na posterunku. W 60 minucie miejscowi prowadzili już 2:0, a trafienie na swoim koncie zapisał Prusinowski, który futbolówkę skierował w długi róg. Kropkę nad i dla Młodej Legii postawił Kurowski. W spotkaniu tym arbiter pokazał cztery żółte kartki, dwie dostali szczecinianie, Kotłowski oraz Wilk.
ďż˝rďż˝dďż˝o: pogonszczecin.pl/własne

Młoda Ekstraklasa (2012/2013)
Legia II Warszawa Pogoń Szczecin ME
3 0
21-10-2012 12:00
4' Michał Kopczyński
61' Maciej Prusinowski
79' Kamil Kurowski
Legia: 91. Konrad Jałocha - 2. Mateusz Żebrowski, 8. Mateusz Cichocki, 19. Cezary Michalak (46' 11. Bartosz Widejko), 25. Marcin Bochenek (46' 6. Mateusz Długołęcki) - 3. Albert Bruce (85' 32. Konrad Budek) - 21. Przemysław Mizgała (56' 7. Maciej Prusinowski) , 9. Kamil Kurowski, 15. Michał Kopczyński, 38. Bartosz Żurek - 16. Michał Bajdur (70' 27. Marcel Gąsior)
Pogoń: 21. Bartosz Fabiniak - 4. Daniel Jałoszyński (35' 17. Filip Łaźniowski), 3. Adrian Krzywicki, 5. Sebastian Murawski, 2. Mateusz Sobolczyk - 6. Mateusz Wilk (64' 14. Oskar Fijałkowski) , 8. Andrzej Kotłowski (46' 20. Tobiasz Strąpoć), 11. Kajetan Pogorzelczyk (79' 18. Robert Obst) , 10. Adrian Chodorowski (46' 16. Patryk Paczuk), 7. Szymon Kapelusz - 9. Kamil Zieliński

Dane pomogli uzupełnić: matixd23, Luki27 - dziękujemy