Remis z Gwiazdą
autor: mirekpogon04Pogoń ’04 Szczecin w pierwszym meczu zremisowała z Gwiazdą Ruda Śląska 2:2. Gole dla szczecińskiej drużyny zdobyli Marcin Mikołajewicz i Maksym Moskaliuk.Podopieczni Gerarda Juszczaka przez całe spotkanie byli stroną dominującą. W pierwszej połowie swoją przewagę potwierdzili przez zdobycie gola w 16. minucie, kiedy po podaniu Douglasa dos Santosa, do siatki trafił Marcin Mikołajewicz. Po przerwie drużyna miejscowych nadal atakowała bramkę rywala. Kiedy w 34. minucie, przy asyście Marcina Mikołajewicza, Maksym Moskaliuk pokonał bramkarza gości, wydawało się, że Pogoń ’04 zakończy spotkanie zwycięstwem.
Gwiazda za sprawą swojego grającego trenera, Rafała Krzyśki, zdobyła gola kontaktowego. Minutę przed końcem meczu podanie Jacka Hewlika, wykorzystał Ariel Piasecki i spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane w sobotę, 19 maja o 16:00 w Rudzie Śląskiej.
ďż˝rďż˝dďż˝o: pogon04.szczecin.pl/Łukasz Woźnica

Finał MP Futsalu (2012)
Pogoń '04 Szczecin Gwiazda Ruda Śl.
2 2
12-05-2012 19:30
1:0 - 16' - Marcin Mikołajewicz 2:0 - 34' - Maksym Moskaluk 2:1 - 35' - Rafał Krzyśka
2:2 - 39' - Ariel Piasecki
Pogoń '04 Szczecin: Łukasz Koszmider - Maksym Moskaliuk, Marcin Mikołajewicz, Łukasz Żebrowski, Douglas Dos Santos Nicolau , Artur Jurczak, Paweł Bogucki, Daniel Maćkiewicz , Maciej Krzyżanowicz

Gwiazda Ruda Śląska: Rafał Krzyśka, Michał Widuch - Wojciech Działach, Jacek Hewlik, Ariel Piasecki, Adrian Zabłocki, Bartosz Siadul, Paweł Martyn , Mateusz Krzymiński

Żółte kartki: Maćkiewicz, Douglas (Pogoń ’04) /– Martyn, Widuch, Krzymiński (Gwiazda) sędzia: Sylwester Baryczkowski, Maciej Jagodziński, Łukasz Struk

Dane pomogli uzupełnić: Bengoro, kempes7 - dziękujemy