Eliminacje ME U-19: Grały piłkarki Pogoni
autor: Krzysztof Cichomski C80W drugim spotkaniu eliminacji do finałów ME kadra Polski kobiet U-19 przegrała ze Szwecją 1:3 (1:1). Polki prowadziły 1:0 po golu Magdaleny Knysak z rzutu karnego w 26. minucie gry. Cztery minuty później Szwedki doprowadziły do wyrównania po strzale Elin Rubensson. Ta sama zawodniczka w drugiej połowie zdobyła jeszcze dwie bramki - w 57. oraz 79. minucie. Tym samym Polki straciły szanse na awans do finałów. W meczu zagrały dwie piłkarki Pogoni Women. 85 minut na boisku spędziła Patrycja Balcerzak, a 30 Monika Kaźmierczak. Całe spotkanie rozegrała była piłkarka szczecińskiego klubu Agnieszka Szybińska.
Podopieczne Wojciecha Basiuka na pewno zrobią jednak wszystko, aby wygrać ostatnie spotkanie z Irlandią Północną, która dzisiaj uległa Niemkom 0:2 (0:1). Ostatni mecz w szwedzkim Orebro odbędzie się w czwartek o godzinie 15.00.

Polska U-19 - Szwecja U-19 1:3 (1:1)
Bramki: Knysak (26. karny) - Rubensson (30., 57. i 79.).

Polska U-19: Pawłowski - Edel, Kaźmierczak (30. Kowalska), Balcerzak (85. Nosalik), Niciński (72. Cichosz), Knysak Ż, Ratajczak, Szybińska Ż, Stodulska, Guściora, Lichtenstein. Selekcjoner Wojciech Basiuk.

paulinus (14)
Eliminacje ME U-19: grała Balcerzak (szlemiel)
Eliminacje ME U-19: Grały piłkarki Pogoni (paulinus)
90 minut Kaźmierczak (paulinus)