Zwycięstwo w derbach województwa
W Sianowie doszło do derbowego spotkania pomiędzy Victorią i Olimpią. Mecz opóźnił się prawie o godzinę, ze względu na awarię busa naszego zespołu. Pierwsze minuty w wykonaniu naszego zespołu były bardzo nerwowe i dało się odczuć brak koncentracji spowodowanej trudnościami z dotarciem na obiekt. W 6 minucie trójkowa akcja Okoniewska podaje krótko do Michalskiej, która zagrywa piłkę na wolne pole do Tokarskiej, która dośrodkowuje wzdłuż bramki, ale piłkę przecina zawodniczka Sianowa. Dwie minuty później Victoria obejmuje prowadzenie. Zawodniczka Sianowa rzuca piłkę za plecy obrońców, którą przejmuje Drozdowska i będąc sam na sam z Watychowicz strzela bramkę.
W 14 min debiutująca w I lidze Okoniewska przejmuje piłkę za polem karnym i będąc w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarkę, zaczynając festiwal strzelecki w wykonaniu Olimpii. Po sześciu minutach z autu na wysokości pola karnego wyrzuca Kałamaja, rzuconą piłkę głową w pole karne przedłuża Tarnowska do piłki dobiega Okoniewska i strzela swoją drugą bramkę w meczu. W 30 min bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego z 18 metrów zdobywa Siwek. Po kolejnych 3 minutach było już 1:4, a pierwszą swoją bramkę zdobyła Tokarska, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarką. Na dwie minuty przed końcem I połowy sędzina wyrzuciła na trybuny trenera Victorii.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnej bramki Olimpii. Piłkę rzuconą w pole karne przez Lachman przejmuje Tokarska i strzela swoją druga bramkę. W 50 minucie piłkę dośrodkowuje Okoniewska, którą w polu karnym uderza głową Tokarska i w ten sposób zdobywa swoją trzecią bramkę. W 67min na strzał za pola karnego zdecydowała się Grzelak, która umieściła piłkę pod sama poprzeczką nad rękoma interweniującej Watychowicz. W 70min Kowalczuk uderza w słupek, a dobijająca piłkę Tokarska trafia w poprzeczkę. W 83min dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija Watychowicz do piłki dopada Hupka i z bliskiej odległości wpycha piłkę do bramki. W doliczonym czasie gry Koczkodaj w dogodnej sytuacji strzela wprost w bramkarkę Victorii. Tuż przed ostatnim gwizdkiem na strzał z 25m decyduje się Tomczak, zdobywając ostatnią bramkę meczu.

Victoria - Olimpia 3:7 (1:4)
Bramki: Okoniewska 14’, 20’, Siwek 30’, Tokarska 33’, 47’, 50’, Tomczak 93’

Olimpia: Watychowicz - Kałamaja (46’Szwed), Siwek, Mokrzycka, Semczyszyn, Janik (70’ Koczkodaj), Tarnowska (46’ Kowalczuk), Michalska (53’ Jabłońska), Okoniewska (53’ Tomczak), Lachman, Tokarska

Żółta kartka: Lachman
�r�d�o: mksolimpia.szczecin.pl