Porażka w stolicy
W drugiej kolejce I ligi Olimpia zmierzyła się w Warszawie z miejscową Pragą. Mecz opóźnił się o 30 minut ze względu na spóźnienie sędzin. Pierwsze minuty należały do Olimpii, która oddała trzy strzały na bramkę gospodyń. Później gra się wyrównała i Beata Watychowicz musiała dwukrotnie interweniować. W 18 minucie Bekker uderza zza pola karnego obejmując prowadzenie dla Pragi. Pięć minut później groźny strzał z dystansu ładną interwencją broni Beata Watychowicz. W 22 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Górecka uderza piłkę głową, która kozłując wpada niespodziewanie do bramki. Kilkukrotnie Olimpia próbowała stworzyć sytuacje bramkowe, lecz najczęściej kończyło się to spalonymi.
Na druga połowę szczecinianki wyszły dodatkowo naładowane energią. W 54 minucie po dośrodkowaniu Magdy Lachman, Katarzyna Tarnowska z bliska uderza na bramkę, lecz obronną ręką wyszła bramkarka. Trzy minuty później błąd w obronie popełniła Magda Szwed i próbując go naprawić sfaulowała rywalkę w polu karnym. Grodzka pewnie wykonała jedenastkę i było już 3:0. Nasze zawodniczki nie poddały się i rzuciły się na rywalki z chęcią odrobienia strat. W 62 minucie po rzucie rożnym wykonanym Przez Joannę Tokarską piłkę na 6 metrze zagrywa głową Lachman zdobywając bramkę kontaktową. Trzy minuty później było już 3:2. Ponownie dośrodkowuje Tokarska, piłkę przedłuża Tarnowska, a strzałem głową bramkarkę pokonuje Jabłońska. Niestety po kolejnych trzech minutach było 4:2. Po rzucie wolnym piłkę łapie Watychowicz, lecz Pepłowska wybija jej piłkę zdobywając gola. Niestety sędzina nie dopatrzyła się faulu i po chwili zastanowienia uznała bramkę. W 77 minucie w idealnej sytuacji znalazła się Urszula Koczkodaj, która w idealnej sytuacji przestrzeliła z 8 metrów. Niestety do końca meczu nie udało się naszym zawodniczkom zmienić wyniku meczu. Podsumowując szkoda straconych punktów, a przede wszystkim mizernej pierwszej połowy.

Praga Warszawa - Olimpia Szczecin 4:2 (2:0)

Bramki: Bekker 13’, Górecka 22’, Grodzka 57’ k., Pepłowska 68’ - Lachman 62’, Jabłońska 65’

Olimpia: Watychowicz - Semczyszyn, Szwed, (58’ Downarowicz), Mokrzycka, Kałamaja (85’ Godlewska), Lachman, Siwek, Janik, Michalska (58’ Jabłońska), Tarnowska (70’ Koczkodaj), Tokarska.
�r�d�o: mksolimpia.szczecin.pl