Porażka na inaugurację
Piłkarki Sztormu Gdynia wygrały ten mecz zasłużenie. W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Zarówno Sztorm, jak Victoria S.P.2 grały bardzo dobre spotkanie. Niespodziewanie w 20 min. Marta Cichosz, zawodniczka Sztormu, zarazem reprezentantka Polski U-19 pomimo asysty 3 zawodniczek z Sianowa strzeliła bramkę na 1:0 dla gdynianek. W tym wypadku sianowianki popełniły błąd, zabrakło asekuracji a doświadczona Cichosz z trudem, ale uzyskała gola. Piłkarki Victorii S.P.2 rozkojarzone stratą bramki o mało co nie straciły w 32 min. następnego gola, ale pięknie w sytuacji sam na sam zachowała się sianowska bramkarka Klaudia Saganowska i wyszła cało z opresji.
W 42 min. Emilia Hubka przypadkowo dotyka piłkę ręką. Rzut wolny z 33 metrów wykonuje Kinga Burzan i piłka niesiona wiatrem ląduje w samym okienku sianowskiej bramki i gospodynie przegrywają 0:2. Pomimo to nie rezygnują z walki i już 2 minuty później powinno być 1:2, ale niestety po bardzo ładnym podaniu Malwiny Grzelak wychodząca na czystą pozycję Justyna Siwik marnuje dogodną sytuację. Minutę później sianowianki przeprowadzają groźną kontrę i ponownie Justyna Siwik nie strzela bramki. Pomimo bardzo wyrównanej połowy spotkania sianowianki przegrywają 0:2.

Po zmianie stron dominują gdynianki, ale już nie strzelają żadnej bramki. Trenerzy obu zespołów dokonują wielu zmian, które nie przynoszą żadnych korzyści. Pierwsza połowa w ocenie trenerów z Gdyni i Sianowa bardzo dobra, natomiast druga o wiele słabsza. W pierwszej połowie było wiele ciekawych akcji. W drugiej było sporo chaosu i niedokładnych podań. W tej połowie piłkarki z Sianowa nie stworzyły żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia bramek i niestety musiały się pogodzić z porażką na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2011/2012.

Marta Cichosz 20 min. 0:1
Kinga Burzan 41 min. 0:2

Skład UKS Victoria S.P.2 Sianów: Klaudia Saganowska, Wiktoria Cieplak (62 Kamila Arciszewska), Karolina Zakrzewska, Adrianna Saganowska, Natalia Stark (75 Katarzyna Maślak), Magda Drozdowska, Emilia Hubka (76 Natalia Kopernacka), Ewelina Gudan (83 Adrianna Czerwińska), Justyna Siwik, Marika Krupska, Malwina Grzelak.
�r�d�o: Jedrzej Bielecki