Po raz pierwszy w historii
Sobotnim meczem (10 marca) z Wichrem Przelewice Sarmata Dobra zakończył okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2011/2012. Mecz po bezbramkowej pierwszej połowie, zakończył się skromnym zwycięstwem Sarmaty 2:1. Spotkanie rozegrane na nierównej, pozimowej płycie boiska, toczyło się w bardzo „fair” atmosferze. Optyczną przewagę w polu posiadał zespół Sarmaty, jednak (być może ze względu na nierówności boiska) nie przypieczętował tego bilansem bramkowym. Gospodarze grający z Sarmatą po raz pierwszy w historii, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, jednak ich strzały na bramkę w drugiej połowie skutecznie obronił bramkarz Sarmaty Grzegorz Buczma.
Wicher Przelewice - Sarmata Dobra 1:2 (0:0)

Strzelcy bramek: dla Sarmaty Damian Padziński (62') i Emilian Kamiński (82'), dla Wichra Sławomir Ciesielski (76'),