Okazałe zwycięstwo Unii
autor: www.rtpunia.raciborz.com.pOlimpia Szczecin rozegrała drugi mecz sparingowy. Rywalem pierwszoligowca była Unia Racibórz. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem raciborzanek 13:0.
Przez pierwsze pół godziny szczecinianki, mając na względzie klasę rywala skupiły się na obronie własnej bramki, co wychodziło im w miarę skutecznie. Jednak kolejne 60 minut meczu to kolosalna dominacja Uni. Bardzo widoczna była różnica w okresie przygotowawczym obu ekip. Swój debiut w pierwszym zespole zaliczyła młodziutka Olszak, która pokazała się z bardzo dobrej strony.
Bramki: Chinasa 56, 67, 73, 84, 87, 89, Jaszek 5, 13, 53, 78, Krupa 41, Żelazko 68, Bojdova 82

Skład RTP Unia (I połowa): Janeczek - Leśnik, Mika, Konsek - Chudzik, Krupa, Pożerska, Wieczorek (Bojdova 24') - Żelazko- Wiśniewska, Jaszek
RTP Unia (II połowa): Wilk - Leśnik, Górnicka, Konsek - Istokova, Sosnowska, Mika, Bojdova - Żelazko - Chinasa, Jaszek

Skład MKS Olimpii: Watychowicz - Kałamaja, Szwed, Jabłonowska, Semczyszyn - Mokrzycka, Lachman, Tarnowska, Janik - Tokarska, Lewczuk oraz Kowalczuk, Jabłońska, Krowiak, Michalska, Olszak, Okoniewska

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus