Odra gromi Sęp Brzesko
Piłkarze Odry Chojna pokonali Sępa Brzesko 4-0. Do Przerwy był wynik bezbramkowy. Pierwsza połowa nie zapowiadała tylu bramek, mimo widocznej przewagi na boisku, piłka uderzana przez chojeńskich napastników nie mogła znaleźć drogi do bramki. Ponadto co jakiś czas groźną kontrą atakowali goście. Do przerwy żadna ze stron nie zdobyła bramki. Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę meczu, wynik otworzył strzałem głową Bartek Andrzejewski. Niespełna 5 minut później Odra za sprawą wykorzystanego przez Kacpra Ormana rzutu karnego (faulowany był Szymon Andrzejak), prowadziła już 2-0. Autorem trzeciego gola był Piotr Kierul, który wykorzystał swój wzrost i skierował głową piłkę do siatki. 'Kropkę nad i' postawił Szymon Andrzejak, który wykorzystał kolejny rzut karny podyktowany za faul na Karolu Turkiewiczu. Odra zajmuje już 5 miejsce w tabeli .Po tej wygranej, drużyna z Chojny zbliżyła się do podium ligowej tabeli.
�r�d�o: skuter17

relacjďż˝ dodaďż˝: skuter17