Na zakończenie obozu z Gryfem
W sobotę, 11 lutego o 11 w Pobierowie Pogoń Szczecin zmierzy się z Gryfem Wejherowo. Będzie to piąty sparing podczas przygotowań do rundy wiosennej podopiecznych Marcina Sasala. Granatowo-bordowi wygrali trzy mecze (4:2 z KS Polkowice, 1:0 z Podbeskidziem oraz 4:1 z Torgelow) oraz zremisowali z Chrobrym Głogów 1:1. Dla szczecinian będzie to ostatni mecz kontrolny podczas obozu przygotowawczego w Pogorzelicy. Kolejne rozegrają oni podczas obozu w Turcji.
Gryf Wejherowo prowadzi w bieżącym sezonie znany kibicom z Grodu Gryfa, Grzegorz Niciński. W tabeli trzeciej ligi wejherowski klub zajmuje trzecie miejsce. Wyniki w rozgrywkach Pucharu Polski żółto-czarnych są niespodzianką, gdyż pokonali oni Olimpię Grudziądz 1:0, bydgoskiego Zawiszę 4:3 po rzutach karnych, następnie Sandecję 1:0, największą niespodzianką była wygraną w 1/16 z Korona Kielce. W ćwierćfinale powalczą oni z warszawską Legią. Portowcy po sparingu z trzecioligowcem udadzą się na dwudniowy odpoczynek. Następnie czekają ich tygodniowe zajęcia na szczecińskich obiektach. A potem wyjazd do tureckiej Alanyi.

Początek spotkania w Pobierowie, 11 lutego o 11:00.

2:0 - 70' - Kucharski (karny)
Pogoń Szczecin: (I tercja) Bartosz Fabiniak - Peter Hricko, Błażej Radler, Mekeil Williams, Emil Noll - Adrian Budka, Mateusz Szałek, Bartosz Ława, Andradina, Adam Frączczak - Łukasz Zwoliński (II tercja) Bartosz Fabiniak (45 Radosław Janukiewicz) - Maksymilian Rogalski, Błażej Radler, Mekeil Williams, Emil Noll - Adrian Budka, Adrian Łuszkiewicz, Bartosz Ława, Sebastian Rudol, Adam Frączczak - Donald Djoussé
Od 45. minuty grali także: Przemysław Pietruszka, Dawid Kucharski, Robert Mandrysz, Takafumi Akahoshi (III tercja) Radosław Janukiewicz - Mateusz Sobolczyk, Dawid Kucharski, Mekeil Williams, Łukasz Matuszczyk - Robert Madrysz, Takafumi Akahoshi, Sergei Mošnikov, Wojciech Golla, Przemysław Pietruszka - Donald Djoussé (73 Vuk Sotirović)

Dane pomógł uzupełnić: Bengoro - dziękujemy