Worek bramek na boisku w Nowielinie
autor: kempes7Zwycięstwem drużyny przyjezdnych zakończył się drugi mecz obozu przygotowawczego Gryfa Nowielin przed rewanżową rundą o mistrzostwo B-klasy grupy 6. Rywalem była dobrze znana Unia Swochowo. Mecz zakończył się wynikiem 5:6 dla gości. Pół żartem pół serio można powiedzieć, że tradycji stało się zadość i ponownie między tymi drużynami oglądaliśmy wyrównane spotkanie i co najważniejsze z dużą ilością bramek. Poprzednio mecz zakończył się wynikiem remisowym (5:5).
Do przerwy wynik brzmiał 1:3. Podopieczni Łukasza Stefańczyka w drugiej połowie wzięli się za odrabianie strat. Ta sztuka się udała i po 3 bramkach zdobytych przez Krzysztofa Słotę oraz po jednej Roberta BetynyRadosława Rudzińskiego było już 5:5. Ostatnie słowo należało jednak do rywali. W ostatniej minucie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść strzelając szóstą bramkę i jedenastą w całym meczu.
ďż˝rďż˝dďż˝o: ksgryfnowielin.futbolowo.pl/index.php / własne

Sparingi (2011/2012)
Unia Swochowo Gryf Nowielin
6 5
19-02-2012 15:00
widzów: ok. 50
bramki: 3-Marcin Pigóła, Bartek Nowak, Marcin Maćkiewicz, Paweł Brudnicki. (Unia) / Słota Krzysztof 3, Betyna, Rudziński (Gryf) dodaj video
Gryf: Kowalczyk- Szlaski, Stefańczyk, Tyrajski Igor, Gaik- Betyna, Bułanowski, Niekorek, Rudziński, Słota Krzysztof- Szymkowicz

na zmianę wchodzili: Misztal, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3

Unia: D.Włosik, P.Błaszczyk, M.Ptak, B.Mamuszka, A.Faliszek, D.Marut, B.Nowak, A.Gontarek, A.Sękowski, M.Piguła, M.Maćkiewicz.
rezerwa: P.Pawłowski, T.Wojcieszek, P.Brudnicki.

mecz w Nowielinie sędzia: Łukasz Stefańczyk

Dane pomogli uzupełnić: kempes7, TheSpecialOneJM, BIELIKBIELICE - dziękujemy