Porażka na wyjeździe
autor: WiolaBorzymPogoń ’04 Szczecin przegrała wyjazdowy mecz z ostatnią drużyną Ekstraklasy TPH Polkowice 2:6. Dla polkowiczan były to pierwszy nieprzegrany mecz w sezonie.
Na ławce trenerskiej gospodarzy debiutował Rafał Hübscher. Zmiana na stanowisku szkoleniowca wyraźnie podziałała na zawodników TPH, którzy w pierwszej połowie, wykorzystując błędy Pogoni ’04 Szczecin zdołali wyjść na dwubramkowe prowadzenie.
Po przerwie trener Gerard Juszczak, chcąc wyrównać stan meczu, zdecydował się na grę z lotnym bramkarzem. Niestety miejscowi dwukrotnie zdołali przejąć piłkę i umieścić ją w siatce 'Granatowo-bordowych'. Portowcy zdołali jeszcze za sprawą Łukasza Tubackiego i Michała Kubika (na zdj.) zdobyć dwa gole. Niestety ostatnie słowo należało do miejscowych, którzy wykorzystując fakt, że rywal gra piątką w polu, dwukrotnie trafili do pustej bramki Pogoni ’04.
TPH Polkowice - Pogoń ’04 Szczecin 6:2

1:0 - Albert Muzeja 7’
2:0 - Łukasz Ostrowski 20’
3:0 - Albert Muzeja 28’
4:0 - Łukasz Ostrowski 29’
4:1 - Łukasz Tubacki 32’
4:2 - Michał Kubik 34’
5:2 - Grzegorz Nowak 38’
6:2 - Andrzej Koryciński 39’

TPH: Grzegorz Duda, Wojciech Wójtowicz - Andrzej Koryciński , Patryk Potocki, Dawid Biały, Jakub Kaczmarek , Grzegorz Nowak, Marek Rybitwa, Marek Bury, Łukasz Ostrowski, Albert Muzeja, Paweł Woźniak.

Pogoń ’04: Łukasz Koszmider, Dominik Kubrak - Łukasz Żebrowski, Ricardinho, Maksym Moskaliuk, Daniel Maćkiewicz, Michał Kubik, Łukasz Tubacki, Artur Jurczak, Paweł Bogucki.