Błękitne gromią Wołczkowo
autor: Sandra NoworólWysoko, bo aż 5:1 wygrały zawodniczki Błękitnych Stargard we wczorajszym sparingu z drużyną Wołczkowo-Bezrzecze !
Od początku spotkania to stargardzianki narzuciły tempo gry, jednak przyjezdne za wszelką cenę starały się zrealizować swoje założenia dotyczące tego spotkania. Walka była ambitna z obu stron, jednak to Błękitne umieściły pierwsze futbolówkę w siatce rywalek. Dokonała tego Ewa Smurzyńska która po dobrej grze koleżanek zakończyła akcję trafiając między słupki.
Po kilku minutach kolejna Błękitna zanotowała celne trafienie. Tym razem autorką gola była Katarzyna Mądrowska, która po znakomitej akcji indywidualnej bez problemu pokonała bramkarkę gości. Wszystko wskazywało na to, że do przerwy wynik już się nie zmieni, jednak zawodniczki Bezrzecza starały się zdobyć bramkę kontaktową, co udało im się na kilka minut przed końcem pierwszej części spotkania.

Na drugą połowę obie drużyny wyszły bardzo skoncentrowane.
Oba zespoły chciały wyjść z tego spotkania zwycięsko ! Gra stała się już mniej czysta niż w pierwszej części spotkania, zawodniczki grały bardziej agresywnie co skutkowało wieloma faulami. Mimo gorszej gry od strony ' fair play' Błękitne jeszcze trzykrotnie trafiały do bramki koleżanek z przeciwnej drużyny. Tym razem autorkami były kolejno Aneta Krus, Ewelina Konior oraz Natalia Winowicz.

Wynik końcowy spotkania 5:1.
Spotkanie zostało rozegrane 2x 40 minut.

Skład Błękitnych: Karpicka, Bartoszek, Połeć, Gryboś, Sienkiewicz, Warmbier, Smurzyńska, Firlej, Mądrowska, Krus,Winowicz