Porażka w Przemyślu
Koszykarze AZS Radex Szczecin przegrali w Przemyślu z Polonią 67:76. Wyrównana gra trwała kilka minut, a następni inicjatywę przejęli gospodarze, której nie oddali już do konca spotkania. Zwycięstwo gospodarzom zapewnił zdobywca 23 punktów Michał Musijowski. Podopieczni Macieja Milana pewnie wykorzystali chaotyczną grę szczecinian, którzy nie potrafili trafić z najdogodniejszych pozycji. Nie pomogła próba wyrwania Akademików z marazmu przez Macieja Raczyńskiego, który był osamotniony w swoich dążeniach.
Po dwóch kwartach „Przemyskie Niedźwiadki” prowadziły 47:35, a stratę punktową gości niwelował Łukasz Pacocha. Po zmianie stron Polonia nadal kontrolowała grę na parkiecie, mimo że tempo gry trochę opadło. Dominacja miejscowych byłaby większa, gdyby Marek Miszczuk podejmował bardziej przemyślane decyzje podczas rzutów, a tak kończyły się one stratą piłki. Goście nie potrafili wykorzystać tych prezentów i połowie trzeciej kwarty gospodarze prowadzili 54:46. Punkty dla gospodarzy dwukrotnie za trzy zdobył Musijowski. Trzecia część zakończyła się prowadzeniem przemyślan 60:50. Ostatnia odsłona meczu nie przyniosła zmian, ekipa pod dowództwem Macieja Milana dążyła ambitnie do zwycięstwa i goście nie mogli w żaden sposób ich zastopować. Chwilami dystans między oba teamami malał, ale dzięki swojej determinacji miejscowi zwyciężyli ostatecznie szczecinian 76:67 zdobywając bardzo dwa ważne punkty w ligowej rywalizacji.

MKS Polonia Przemyśl - AZS Radex Szczecin 76:67 (24:15, 23:20, 13:15, 16:17)

MKS Polonia:

AZS: Nitsche 13, Zarzeczny 12, Pytyś 11, Dudek 10, Pacocha 8, Raczyński 7, Bąk 3, Majcherek 3