Wołczkowo gromi
autor: prespoW niedzielne przedpołudnie 09.10.11 o godzinie 11 na boisku w Wołczkowie, swój kolejny mecz ligowy rozegrały zawodniczki KS Wołczkowo. W poprzednich kolejkach podopieczne trenerów Szczygielskiego i Kubackiego wygrały z Olimpią IV (13:0) oraz Olimpią III (2:0). Tym razem rywalem zespołu z Wołczkowa był zespół Olimpii II. Już w pierwszych minutach zawodniczki Wołczkowa miały szanse do zdobycia pierwszej bramki w tym spotkaniu, jednak dobre dośrodkowanie Wojciechowskiej skończyło się ręką Kamili Zakrzewskiej w polu karnym przeciwniczek. Na pierwszą bramkę nie trzeba było jednak długo czekać. Już w 11 minucie Jola Jamioł oddała celny strzał na bramkę Olimpii. Kilka minut później kolejną bramkę dla zespołu Wołczkowa zdobyła Maja Prędki.
Ataków na bramkę przeciwniczek było znacznie więcej, niestety piłka albo się z nią mijała albo trafiała w poprzeczkę lub słupek. W 25’ Jola Jamioł znów próbowała umieścić piłkę w siatce olimpijek, jednak ta została wybita przez bramkarkę, tę sytuację dobrze wykorzystała Agata Knera, która tym samym podwyższyła wynik na 3:0 dla Wołczkowa. W ostatnich minutach pierwszej połowy swoją szansę miała Katarzyna Bogochwalska, bramkarka Olimpii była jednak czujna i wybroniła ten strzał.

Zawodniczki z Wołczkowa ponownie zaatakowały tuż po przerwie. Chwilę po gwizdku, rozpoczynającym drugą odsłonę spotkania Laskowska zagrała piłkę na lewą stronę, gdzie stała ustawiona Kasia Wojciechowska, która wrzuciła piłkę w pole karne do Knery, która zminiła wynik na 5:0. Zaraz po tym Katarzyna Grocholska miała okazje do zdobycia bramki, wykonując rzut rożny niestety trafiła w poprzeczkę. W 44’ zostały dokonane zmiany w zespole gospodarzy. Na boisko weszły Patrycja Kolęda za Maję Prędki oraz Magda Gruca za Katarzynę Bogochwalską. W ostatnich minutach meczu poraz kolejny piłke w bramce umieściła Natalia Laskowska, czym ustaliła wynik meczu na 6:0 dla Wołczkowa.
ďż˝rďż˝dďż˝o: KS WOŁCZKOWO

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus