Udany weekend zakończony
Od samego początku gospodarze ruszyli do ataku. W 6 min. Mariusz Guraj niecelnie wrzucił piłkę w pole karne. Minutę później po dobrym dośrodkowaniu Tomasza Zwolińskiego z prawej strony boiska gola głową zdobywa Tomasz Jankowski. Chwilę potem goście wyprowadzają kontrę zakończoną niecelnym strzałem. W 16 min. po celnym wrzucie w pole karne miejscowych jedne z piłkarzy z Morynia trafia w poprzeczkę.

W 18 min. Marek Kołacz po strzale głową także trafia w poprzeczkę. W 20 min. po składnej akcji Kamil Juszczak zagrał piłkę do Guraja, a ten przedłużył podanie do Kołacza jednak nie zdołał on opanować piłki. W 25 min. po dośrodkowaniu Juszczaka, Guraj oddał atomowy strzał na bramkę Morzycka, niestety niecelny. Swoją szansę zmarnował również Mariusz Drzewiecki, który niecelnie uderzył z 25m. W 33 min. Zwoliński strzelił wprost w bramkarza. Bramkę do sztani w 44 min. zdobył Guraj mocnym strzałem z 16m. Do przerwy wynik brzmiał 2:0.

Po przerwie Guraj otrzymał dobre podanie, wyszedł sam na sam z bramkarzem Morzycka, lecz trafił wprost w niego. Chwilę później Boroń z 16 m uderzył ponad bramką. W 55 min. Guraj ponownie znalazł się sam na sam z bramkarzem z Morynia, jednak zamiast strzelać podał do Juszczaka co zakończyło się niepowodzeniem. W 58 min. goście egzekwowali rzut wolny z 20m jednak Adam Gałęski zażegnał niebezpieczeństwo. Moment później Guraj po raz trzeci marnuje stuprocentową sytuację do podwyższenia wyniku. Następnie Krzysztof Boroń miał swoją okazję, lecz nie zdołał opanować piłki. W 77 min. Guraj przeprowadza ładny rajd lewą stroną boiska, po dośrodkowaniu piłka mija obrońców, jednak Krzystzof Karwecki nie zdołał jej skierować do pustej bramki.

W 80 min. Guraj otrzymał podanie od Drzewieckiego, ale marnuje kolejną świetną okazję. Ten sam zawodnik 2 min. później wrzucił z lewej strony prosto na głowę Boronia, który podwyższył na 3:0. Goście w tym meczu praktycznie nie istnieli. W 85 min. przeprowadzili jedną z nielicznych kontr, zakończoną strzałem głową ponad bramką Tomasza Banaszczyka. W 90 min. Morzycko oddaje strzał z 25m-niecelny. Na koniec Guraj próbował przenieść futbolówkę nad bramkarzem - bezskutecznie.

Pogoń II Barlinek- Morzycko Moryń 3:0 (2:0)

Bramki: Jankowski, Guraj, Boroń

Skład Pogoni: Banaszczyk- Suterski W.,Gałęski, Magryta('74 Socha), Frąk - Zwoliński('60 Karwecki), Juszczak, Drzewiecki, Kołacz('46 Boroń)-Jankowski('60 Kubicki), Guraj.

Za tydzień Pogoń II Barlinek rozegra mecz wyjazdowy w Dargomyślu z tamtejszą Myślą. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 13 maja o godz. 14(juniorzy) i 16(seniorzy).

relacjďż˝ dodaďż˝: Kawaler