Kapitalna gra Unii, Morzycko bez szans.
W rozegranym w sobotę meczu XI kolejki Ligi Okręgowej Szczecińskiej, Unia Dolice pokonała na wyjeździe Morzycko Moryń 3:0. Był to bardzo dobry mecz ze strony podopiecznych Arkadiusza Zająca. Łupem bramkowym podzielili się Kamil Kapczyński, Mateusz Korycki i Adam Milkowski.
Unia od początku wyszła nastawiona bojowo na Morzycko i to niemal od razu dało skutek, ale strzał Piotra Wojtasiaka minimalnie obok bramki strzeżonej przez Chrzanowskiego. W 13 minucie kolejna szansa 'United', ale piłkę po strzale Kapczyńskiego wybronił goalkeeper gospodarzy. W 23 minucie Unia objęła prowadzenie. Piotr Wojtasiak zdecydował się na crossowe podanie w pole karne, a tam Kamil Kapczyński uprzedził Roberta Chrzanowskiego i dał prowadzenie 'United'.

Od tego momentu gospodarze zaczęli grać odważniej do przodu, ale nie mogli znaleźć sposobu na przejście dobrze ustawionego bloku defensywnego Unii. Na 10 minut przed końcem Unia miała kolejną dobrą okazję, ale strzał Andrysiewicza przeleciał tuż nad poprzeczką. 4 minuty później groźny strzał zawodnika Morzycka w dobrym stylu wybronił Robert Klimaszewski.

120 sekund po przerwie powinniśmy mieć remis. Zawodnik Morzycka zdecydował się na strzał z ok. 25 metrów i piłka trafiła w słupek bramki 'United'. Prawdopodobnie Klimaszewski był by bez szans gdyby zawodnik gospodarzy trochę lepiej przymierzył. W 58 minucie z wolnego uderzył Wojtasiak, Chrzanowski źle interweniował w efekcie czego piłka spadła na głowę Koryckiemu, ale piłka po jego strzale przeleciała dosłownie centymetry nad poprzeczką.

Na 8 minut przed końcem spotkania padła bramka na 0:2.
Akcja w stylu 'United'. Szybka kontra z wyprowadzona z własnej połowy, Adam Milkowski zagrywa do Mateusza Koryckiego, a 'Koryt' nie dał najmniejszych szans Chrzanowskiemu. Wtedy stało się niemal pewne, że Unia tego meczu już nie przegra. Morzycko miało szansę na gola kontaktowego, ale strzał głową zawodnika gospodarzy był niecelny. Minutę później powinno być 0:3, ale Korycki w sytuacji sam na sam z Robertem Chrzanowskim strzelił minimalnie obok bramki. W ostatniej minucie doliczonego czasu padł gol na 0:3. Mateusz Rybka zagrał z głębi pola do Adama Milkowskiego, a ten nie zmarnował takiej okazji.

Morzycko Moryń - Unia Dolice 0:3 (0:1)
Bramki: Kamil Kapczyński 23', Mateusz Korycki 82', Adam Milkowski 90+3'.

Sędzia: Michał Woś (główny, Szczecin).
Widzów: 200.

Morzycko Moryń: R. Chrzanowski - P. Rosadziński, T. Grejman, A. Miązek, Z. Rząd - M. Mularczyk, B. Skóra, J. Chrzanowski, M. Lewicki (G. Pawlak), R. Błaszczyszyn (R. Janicki) - A. Ogonowski (P. Lorenc).

Unia Dolice: Robert Klimaszewski - Mariusz Madejski, Marcin Polnar, Paweł Graban (65' Bernard Sobala) - Bartłomiej Szudzchowski (50' Dawid Pluta), Kamil Kapczyński, Mateusz Rybka, Marek Andrysiewicz, Piotr Wojtasiak - Adam Milkowski, Mateusz Korycki.

Żółte kartki: Mateusz Rybka, Piotr Wojtasiak (Unia) - ? (Morzycko).

W meczu juniorów : Morzycko - Unia 1:5 (0:4).

relacjďż˝ dodaďż˝: ahmed997

Liga Okręgowa Szczecińska (2011/2012)
Morzycko Moryń Unia Dolice
0 3
15-10-2011 16:00
bramki: Kamil Kapczyński, Mateusz Korycki, Adam Milkowski (Unia) dodaj video

Morzycko: R. Chrzanowski - P. Rosadziński, T. Grejman, A. Miązek, Z. Rząd - M. Mularczyk, B. Skóra, J. Chrzanowski, M. Lewicki (G. Pawlak), R. Błaszczyszyn (R. Janicki) - A. Ogonowski (P. Lorenc)

Żółte kartki: Mateusz Rybka, Piotr Wojtasiak, Mariusz Madejski (Unia) sędzia: Michał Woś - Marek Arys, Dariusz Jaworski (ZZPN, Szczecin)

Dane pomogli uzupełnić: uksmoryn, baaru, MorzyckoV, ahmed997, - dziękujemy