Milkowski pogrążył Odrzanke
autor: jurgolW rozegranym w niedzielę meczu VII kolejki Ligi Okręgowej Szczecińskiej , Unia Dolice pokonała przed własną publicznością Odrzanke Radziszewo 4:0 (1:0). Bohaterem spotkania został Adam Milkowski (na zdjęciu) , który zdobył wszystkie gole dla 'United'.

Unia zaczęła niedzielne spotkanie z animuszem. W 15 minucie Mateusz Korycki będąc w sytuacji sam na sam trafił w Laskowskiego. 3 minuty później uderzenie z rzutu wolnego Piotra Wojtasiaka minimalnie nad poprzeczką bramki gości. W 32 minucie było już 1:0. Kapczyński dośrodkował z rzutu rożnego i strzał głową Adama Milkowskiego , który nie dał szans Krzysztofowi Laskowskiemu. Do przerwy wynik gry nie uległ zmianie.
5 minut po przerwie nad Dolicami rozpoczęła się ulewa , która trwała do końca meczu. Odrzanka , która z Dolic nigdy nie wywiozła choćby punktu rzuciła się do odrabiania strat , ale w bramce Unii stał Robert Klimaszewski , który po raz kolejny pokazał , że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. W 60 minucie doszło do wydarzenia , które zostanie w pamięci kibiców w Dolicach. Bowiem nad stadionem rozbłysły lampy , które są w złym stanie i wymagają wymiany. Był to ich pierwszy rozbłysk podczas spotkania ligowego od 11 listopada 2007 r. kiedy to Unia pokonała Spartę Godków (teraz Odra II Chojna przp. ahmed997) 3:1.

W 69 minucie powinno być 2:0 , ale Milkowski mając przed sobą bramkarza zagubi się jak dziecko we mgle i nie zdobył drugiego gola w tym meczu. Ale co się odwlecze to nie uciecze bo już 120 sekund później ten sam zawodnik z podania Mateusza Koryckiego umieścił piłkę obok bezradnego Krzysztofa Laskowskiego. Na 9 minut przed końcem było po meczu. Kolejna kontra Unii i znów Korycki do Milkowskiego , a ten ustrzelił hat-trick. 5 minut później było 4:0 i znów duet Korycki-Milkowski rozmontował obronę gości. Była to 3 asysta Mateusza Koryckiego i 4 gol Adama Milkowskiego w tym meczu. W 89 minucie drugą żółtą kartkę , a w konsekwencji czerwoną zobaczył gracz 'United' Bartosz Danicki.

Unia Dolice - Odrzanka Radziszewo 4:0 (1:0)

Sędzia : Jarosław Rynkiewicz (główny , Szczecin)