Podział punktów w Policach
Remisem 1:1 (0:0) zakończył się dzisiejszy mecz wyjazdowy Iskierki. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu były rezerwy Klubu Piłkarskiego Police. Bramki dla swoich drużyn zdobywali: Petre Gogarowski '57 min. - dla KP oraz Robert Łupiński '78 min. - dla ISKIERKI.

Gospodarz meczu - drużyna KP bardzo chciała się zrewanżować za nieoczekiwaną porażkę z rundy jesiennej. Już przed rozegraniem meczu na różnych forach internetowych padały "deklaracje" wielkich batów, jakie miała dostać w Policach ISKIERKA. Jednak sam mecz zweryfikował oczekiwania faworyzowanego przeciwnika. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Ku zdziwieniu przybyłej widowni, to zespół ISKIERKI był bliski zdobycia gola. Jednak Adrian Jankowski mając dwie szanse, przegrał pojedynki z bramkarzem Polic.

W drugiej połowie meczu gospodarze zdecydowanie zaatakowali bramkę ISKIERKI. Jedna z akcji pozwoliła drużynie z Polic objąć prowadzenie. Nasz zespół, po stracie gola nie poddał się i po kilkunastu minutach za sprawą Roberta Łupińskiego wyrównał stan pojedynku. Podsumowując przebieg spotkania, należy stwierdzić, że remis w dzisiejszym pojedynku był jak najbardziej sprawiedliwy.

Składy obu drużyn:

ISKIERKA: Grzanka - Stefanik, Góra, Łuksza, Biwan, Piczak (58' Jędrzejewski), Łupiński, Garzyński, T.Koziński (46' P.Jakubczak), Rózga (75' Bischof), Jankowski.

KP II: Kobociński - Sobczak (45' Boczek), Staszewski, Bieniek, Stachowicz, Wawrzyniak, Blasius, Pachulski, Borger (55' Kowalski), Stefaniak, Gogarowski.

relacjďż˝ dodaďż˝: Kawaler